Dermacol intenzivní liftingový make-up Botocell SPF 30 recenze a zkušenosti

Tekutý makeup Dermacol intenzivní liftingový make-up Botocell SPF 30
Tekutý makeup Dermacol intenzivní liftingový make-up Botocell SPF 30 - obrázek 1
Dermacol (182)
2 z 5 5 2 4
Celkem 4 recenze


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
25%
2 hvězdy
50%
1 hvězda
25%

Koupilo by znovu
0 %

Recenze produktu
Dermacol intenzivní liftingový make-up Botocell SPF 30

věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 30.12.2012 15:30:31

Tento makeup má prý protivráskové sérum, ale co mě hned zklamalo bylo Prafinum liquidum ve složení (minelární olej, ucpávající pory) konzistence je hutnejší a pěkně voní, ale pro lidi, co trpí na černé tečky, nebo mastnejší plet opravdu není.. odstíny mi přijdou všchny lehce do růžova/broskvova. Takže nic pro nás "žluťáky/zlaťáky" :)

  • vůně
  • minerální olej´=komedoní


věk
35-44

pleť
smíšená
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 29.7.2014 23:26:37

Jelikož jsem velký nadšenec všech výrobků od Dermacolu, vyzkoušela jsem i tento make-up. Jako první mě zaujal jeho skleněný obal a krásná nevtíravá vůně. Po první aplikaci přišlo velké zklamání, make-up má příšernou konzistenci, je hodně hutný, špatně se roztírá, dělá mapy na obličeji a ucpává pory. Určitě si ho už nekoupím znova.

  • Příjemná vůně
  • Konzistence dělá mapy špatná aplikace


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 28.7.2013 13:15:45

Bohužel kvalitativně nejstrašlivější make-up, který jsem kdy měla možnost vyzkoušet. Nejsvětlejší odstín je sice dožluta a odstín by mi konečně vyhovoval (jinak má Dermacol všechno světlé růžové), ale bohužel než vyjít ven s tímto make-upem, lépe se nelíčit. Ono se dost dobře ani tímto make-upem nalíčit nedá, konzistence je naprosto příšerná, nedá se vůbec rozetřít, tvoří mapy a fleky naprosto neuvěřitelně odporného vzhledu. Zkoušela jsem ho s různými bázemi i bez nich, nepomáhá nic (nezáleží ani na tom, čím a jak ho nanášíte). Efekt na kamarádce s jiným typem pleti byl naprosto identický. Veliká škoda, odstín i SPF jsou výborné, ale make-up je naprosto nepoužitelný. Nedoporučuji!

  • balení s pumpičkou
  • odstín
  • SPF 30
  • nedá se nanést
  • naprosto nepoužitelný make-up
  • tvoří ošklivé mapy
  • chatrné víčko



věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 12.8.2025 17:16:49

Zkoušela jsem tento make-up a musím říct, že jsem nevěděla, co od něj očekávat. Obal vypadá skvěle, to se musí nechat, ale jakmile jsem ho nanesla na pleť, tak to bylo horší než jsem si myslela. Konzistence je hrozně hustá, a make-up fakt nejde dobře roztírat. Když jsem se podívala do zrcadla, tak jsem měla na obličeji divné mapy a pory se mi úplně ucpavaly. Další věc, co mě zklamalo je, že odstín nebyl úplně ideální. Určitě ho už nebudu kupovat znovu.

  • Šikovné balení s pumpičkou
  • Špatná aplikace, dělá mapy


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené