Měla jsem tu čest vlastnit od Essence asi 5 odstínů těchto stínů. Všechny mají však společné to, že mají tragickou pigmentaci a tragickou výdrž. Tyto stíny mohou používat leda tak slečny, které s makeupem teprve začínají. Určitě ne my, kteří už jsme zvyklí na trochu jinou kvalitu. Z těhlech stínů nevytřískáte jejich barvu v balení ani po nanesení 10 vrstev. Nehledě na to, že za stejnou cenu se dají koupit stokrát kvaltinější stíny, tyto jsou opravdu nepoužitelné.
Mám viac farieb týchto tieňov(fialová, tmavo rúžová, hnedá, šedá, zelená, modrá atd). Musím sa priznať bez mučenia že som všetky kúpila v akcii za pár korún a musím povedať že sú super! Sú dobre pigmentované, neprasia sa, majú dobrú výdrž. Ako plus hodnotím aj veľký výber farieb a tematické limitované edície. Jediný problém bol že niektoré odtiene zaliezajú do vrások.
Celkem dobré oční stíny. Akorát ty světlejší odstíny jsou blbě vidět. Mám stříbrný odstín a vůbec na očích nevypadá, tak jak v obale. Není tak sytý a intenzivní. Ale pak jsem měla ještě modrý a ten už intenzivní byl, takže spíš ty tmavší odstíny se vyplatí zkusit. Celkem dobře na očích drží. Akorát teda nemám ráda tyhle balení po jednom kousku, spíš používám paletky, takže si tento stín už znovu nekoupím.