Vlastním spoustu odstínů-dají se vybrat obyčejné, nebo se třpytkami. Pigmentace je výborná, bez prolémů vydrží na oku celý den. Oceňuji hlavně nepřeberné množství odstínů a taky cenu.
Tyhle oční stíny si kupuji pravidelně, mám v mnoha odstínech. Takže za mne spokojenost, protože dobře drží i pigmentuje. Vzhledem k dostupnosti, kvalitě a ceně se řadí mezi lepší průměr.
Super stíny. Na oku mi vydrží celý den a když se neodličuji tak i den potom. Když je pak přetřu jenom štětečkem na stíny tak jsou jako kdybych si je právě nanesla. Mám jich asi 5 a všechny jsou bezva..
Super pigmentace, světlejší barvy je potřeba nanášet ve větší vrstvě. Výdrž je dobrá vzhledem k ceně, tmavší mi vydrží i celý den. Líbí se mi velký výběr barev.
Velmi dobrá pigmentace hlavně tmavších stínů, u světlejších to bývá horší, pěkné balení s krajkovu vypadá moc dobře a s přehledem se vyrovná mnohem dražším značkám.