Můj oblíbený šampon na světlé vlasy, začala jsem si ho kupovat po melíru, má velice příjemnou, nevtíravou vůni, dobře se nanáší a pění. jelikož mám vlasy pod lopatky, tak oceňuji možnost zakoupit i balení 400ml. Cena je více než-li příznivá. Balení by mohlo být lepší, zejména uzávěr. Pokud jsem vyčetla správně neobsahuje silikony, nebo jen velmi málo. Vlasy po něm velmi dlouho voní, jsou hebké a méně se mastí. Produkt si jistě zakoupím znovu.
Tento šampon ráda střídám s tím dětským meruňkovým, celkově mám šampony od Garnier v oblibě. Tento medovo heřmánkový má opravdu úchvatnou vůni, kterou jsem si zamilovala. Nevím sice, jestli je to úplně vůně heřmánku, mě spíše připomína nějaký kopřivový. Po nanesení hezky pění, opravdu stačí malé množstvi a vytvoří hustou a bohatou pěnu. Vlasy nezatěžuje, jsou po něm krásně lesklé. Jelikož ale heřmánek všeobecně vysušuje, po použití používám ještě hydratační masku.
Jeden z mých oblíbených drogerkových šampónů. Má krásnou vůni, hezky pění. Vlasy se po něm hezky rozčesávají, ale na můj vkus jsou až moc hebké a takové neupravitelné až "rozlítané". Mám sice přírodní blonďaté vlasy, ale žádný oživení barvy sem nezaznamenala. V této cenové kategorii, ale jeden z nejlepších šampónů.