Gliss Kur Liquid Silk regenerační šampon recenze a zkušenosti

šampony Gliss Kur Liquid Silk regenerační šampon
šampony Gliss Kur Liquid Silk regenerační šampon - obrázek 1
šampony Gliss Kur Liquid Silk regenerační šampon - obrázek 3
Gliss Kur (54)
3.6 z 5 5 3.6 8
Celkem 8 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
100%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
38 %

Recenze produktu
Gliss Kur Liquid Silk regenerační šampon

věk
25-34

vlasy
vlnité
mastné
hnědé

Šampón od Gliss Kus bol fajn, len mi vadilo , že vlasy mi nevydržali dlho také pekné svieže ale hneď na druhý deň sa zmastili. Inak šampón pomáha vláskom sa zregenerovať a má aj krásnu vôňu. Cena sa v obchodoch pohybuje rôzne , ja som si počkala na akciu. Vlasy sa mi menej lámali a prestali sa mi štiepiť. Šampón odporúčam na suchšie vlasy.

  • vôňa
  • krásne pení
  • vlasy sú na druhý deň mastné


věk
35-44

vlasy
rovné
suché
blond

Další recenze od 28.12.2013 17:55:50

Tenhle šampon od GK překvapivě není vůbec špatný. Konzistence není krémová, jak jsme u GK šamponů zvyklí, ale spíše poloprůhledná, narůžovělá s jemným shimmerem, velmi dobře pění. Vlasy dostatečně umyje, aniž by je zatížil, neobsahuje silikony. Vlasy jsou po něm celkem pěkné, hebké a nadýchané, dokonce i o něco lesklejší. Vůně je zvláštní, mně celkem i příjemná. V akci se dá sehnat za cca 50 kč.

  • zajímavá konzistence
  • dobře pění
  • nezatěžuje - neobsahuje silikony
  • hebké a vzdušné vlasy
  • dodá lesk
  • vůně
  • asi žádné


Další recenze od 16.2.2013 22:53:42

Tento šampon mi připomíná šampon od Balea Glatt und Glanz. Vlastnosti jsou podobné. Má složení bez silikonů, hedvábný lesk jsem úplně nezaznamenala. Možná se vlasy více leskly, ale ne nijak moc. Také byly zplihlé, ne mastné,ale bez života. Vůně mi trochu vadila

  • cena
  • vůně


 
strana 2 z 2
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené