Jean Paul Gaultier Ma Dame EDP recenze a zkušenosti

Parfémy pro ženy Jean Paul Gaultier Ma Dame EDP
Parfémy pro ženy Jean Paul Gaultier Ma Dame EDP - obrázek 1
Parfémy pro ženy Jean Paul Gaultier Ma Dame EDP - obrázek 2
Jean Paul Gaultier (1)
4 z 5 5 4 4
Celkem 4 recenze


5 hvězd
33%
4 hvězdy
33%
3 hvězdy
33%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
75 %

Recenze produktu
Jean Paul Gaultier Ma Dame EDP

věk
35-44

Docela zajímavá vůně, kterou ale nedoporučuji kupovat naslepo. Když začnu flakonkem, tak ten se mi zpočátku nelíbil, připadal mi takový pánský. Nakonec jsem ale musela uznat, že má něco do sebe a na stolku vypadá opravdu zajímavě a netuctově. Samotná vůně mě zpočátku přišla dost ostrá až štiplavá. Takové něco mezi citrusy a bylinkami, nějak mi hned připomněla kosmetiku od Clarins :) Vespod je ale cítit něco příjemného, snad ty růže, něco sladšího až pudrového. Když ta počáteční štiplavost trochu vyprchala, zůstala vůně právě taková zvěže pudrová a jemná. Hlavní složky jsou růže, granátové jablko, cedr a pižmo. Výdrž na mě tak půl dne. Řekla bych, že je celkem na celoroční nošení.

  • zajímavý flakon
  • nevoní jednolitě
  • zpočátku dost ostrá


věk
25-34

Další recenze od 16.8.2012 21:48:11

Tahle vůně je hodně odlišná od všech klasik. Budí pozornost, nikdy se mě tolik lidí (převážně mužů) nezeptalo nebo nepochválilo vůni jako když jsem měla zrovna tuto na sobě. Je velmi výrazná, proto člověku musí sednout. I když se mi hodně líbí, nenosím ji každý den, bála bych se, že se mi zprotiví. Ale na večer nebo na důležitou schůzku, když si chcete připadat výjimečná - vřele doporučuji! Obal se mi líbí moc, ženská postava prolisovaná, zbarvení skla.. i 30ml dlouho vydrží, ale koupím si ji znova. Jsou prostě příležitosti, kdy se tahle vůně přesně hodí!

  • dlouhá výdrž
  • obal
  • silná vůně
  • žádnévěk
35-44

Další recenze od 2.9.2013 18:59:50

Vůně, která není cítit všude. Má velice dobrou výdrž a je hodně silná. Vůni na sobě citím i po sprše. Hodnotila bych ji jako vůni pro náročnější ženy, které chtějí něco mimořádného. Flakón má moc hezký. I přes tyto klady mi ale na ní vadí určitá část složení (zřejmě ten pomeranč) a vůni nemůžu používat. Doufala jsem, že si na ní po čase třeba zvyknu nebo, že se rozloží do jemnější vůně a bude mi vonět. Nic z toho se ale bohužel nestalo.

  • krásný flakon
  • dlouhá výdž
  • vadí mi 1 složka v parfému


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Chanel Coco EdP

5 100% 9 recenzí

Podobně hodnocené

Avon Far Away EdP

4 75% 4 recenze

Hůře hodnocené

Avon Little Black Dress EDP

3.8 70% 13 recenzí

Avon Incandessence EDP

3.8 70% 13 recenzí

Puma Jam Woman EdT

3.8 69% 4 recenze