Kallos Latte maska na vlasy recenze a zkušenosti

Masky Kallos Latte maska na vlasy
Masky Kallos Latte maska na vlasy - obrázek 1
Masky Kallos Latte maska na vlasy - obrázek 2
Kallos (36)
4.3 z 5 5 4.3 33
Celkem 33 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
100%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
94 %

Recenze produktu
Kallos Latte maska na vlasy

věk
35-44

vlasy
rovné
mastné
blond

Většinou píšu recenze po dopotřebování výrobku, ale vzhledem k obr množství (800 ml) bude vypotřebování trvat věčnost. Masku tedy používám před dva měsíce a jsem spokojená. Nemastí, vlasy hezky uhladí, ale nezatíží, pěkně jdou rozčesat a hezky voní. Jediný, co mi vadí je to,. že vlasy nevyživí jako jiné propfesionální masky v kadeřnictví.

  • cena
  • rozčesatelnost
  • vůně
  • nemastí
  • poměr cena:kvalita
  • nesrovnatelná s profi výrobky


věk
25-34

vlasy
vlnité
normální
blond

Tato maska je velmi výhodná, 800 ml mě vyšlo na velmi příjemnou částku a přitom to je opravdu velké množství. Z vůně jsem tolik nadšená jako ostatní nebyla, ale já mám na vůně velmi vysoké nároky. Vlasy jsou po použití masky neskutečně hebké a působí zdravě. Koupě masky rozhodně nelituju, její konzistence je také příjemná. Doporučuji.

  • zanechává vlasy hebké
  • příjemná konzistence
  • výhodná koupě
  • od vůně jsem čekala více


věk
35-44

vlasy
rovné
mastné
černé

Další recenze od 29.3.2013 07:45:58

Velmi dobrá maska za velmi nízkou cenu. Nic jsem od ní neočekávala, ale v podstatě splnila má očekávání. Vůně je sice trochu chemická, přesto se po ní můžu vždycky utlouct. Dokáže provonět celou koupelnu a v kombinaci s kofeinovým šamponem od Baley - nádhera, čuchala bych ke svým vlasům pořád :) Je lehká, zbytečně nezatěžuje, po použití jsou vlasy lehce rozčesatelné a lesklé. Používám po každém mytí jako kondicionér, na masku je dle mě málo vyživující. Myslím si proto, že by na extra zničených vlasech neudělala žádnou službu.

  • cena
  • vůně
  • nezatěžuje
  • dodá lesk
  • není příliš vyživující
  • dostupnost


věk
25-34

vlasy
vlnité
suché
blond

Tohle je uplně suprová maska na vlasy!:) Mám odbarvované vlasy, suché a poměrně zničené.. Tato maska je po několika použitích dokáže dát v rámci možností do kupy (žádná maska neumí zázraky):) Uplně úžasně voní, vždycky se těšim až si jí zas budu moct dát na vlasy:)) Má takovou pudingovou konzistenci, pro mě je to uplně akorát:) Balení je taky fajn:) A za tu cenu?:D Naprostá bomba:*

  • Cena *Vůně *Účinky
  • ***


věk
35-44

vlasy
vlnité
suché
blond

Další recenze od 30.1.2014 02:04:21

Masku jsem si objednala ( nečekaně ) podle recenzí, jak to dělám skoro vždycky :-P Po otevření masky na mě padla naprosto krásná vůně, a kdyby to nebyla maska na vlasy, tak bych se do ní asi hned pustila, ňam, ňam :D Vůně excelentní, nemůžu nic vytknout. Maska je na mě ale taková... tekutější ( pokud je někdo zvyklý na loreálku repair, tak tu máslovou konzistenci nečekejte ). Co se týče účinků. Za ty peníze kolik stála je to bomba. Vlasy jdou nádherně rozčesat, vůbec ale fakt vůbec nejsou zatížené a přijde mi, že mi vlasy vydrží i déle "čerstvé" a tu nádhernou vůni cítím ve vlasech ještě druhý den, prostě do dalšího umytí. Bohužel na moje přesušené, platinové vlasy pořád nestačí. Strašně se mi líbí to množství, já totiž při aplikaci docela nešetřím, jelikož je mam dlouhé, takže za to veliký palec nahoru. Prostě za málo peněz - hodně muziky ;)

  • Vlasy se po ní krásně rozčesávají
  • Vlasy vydrží déle do dalšího umytí
  • Nezatěžuje vlasy
  • Nádherně voní
  • Možná by mohli páni designeři zapracovat na trochu hezčím obalu :-)


 
strana 2 z 7
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené