Většinou píšu recenze po dopotřebování výrobku, ale vzhledem k obr množství (800 ml) bude vypotřebování trvat věčnost. Masku tedy používám před dva měsíce a jsem spokojená. Nemastí, vlasy hezky uhladí, ale nezatíží, pěkně jdou rozčesat a hezky voní. Jediný, co mi vadí je to,. že vlasy nevyživí jako jiné propfesionální masky v kadeřnictví.
Tato maska je velmi výhodná, 800 ml mě vyšlo na velmi příjemnou částku a přitom to je opravdu velké množství. Z vůně jsem tolik nadšená jako ostatní nebyla, ale já mám na vůně velmi vysoké nároky. Vlasy jsou po použití masky neskutečně hebké a působí zdravě. Koupě masky rozhodně nelituju, její konzistence je také příjemná. Doporučuji.
Můj další nákup na základě pozitivních ohlasů a sama se k nim můžu přidat. Za směšnou cenu dostanete opravdu pořádně velké balení, které vydrží velmi dlouho, protože masky stačí použít jen trochu. Po použití mám krásné hebké a nadýchané vlasy (mám delší vlnité barvené suché vlasy), které vypadají velmi zdravě. K tomu krásně voní. Nemám víc co dodat, myslím, že to bude moje stálice.
Výborná maska, jsem s ní od začátku opravdu spokojená. Narozdíl od spousty jiných masek vlasy nezatěžuje, vypadají vyživeně, jsou lesklé, vzdušné, snadno se rozčesávají a nádherně voní. Škoda je, že masku neseženete nikde v kamenných obchodech, zbytečně se při objednávání z internetu prodraží - ale pravda, kdo by to řešil, pořád bude v porovnání s ostatními stát směšně málo.
Objednala jsem si masku Kallos Latte z internetu za skoro směšnou cenu (bylo toho 800ml). Ani jsem si nemyslela, že by byla nějaká dobrá, ale výsledek mě opravdu mile překvapil. Vlasy se dají snadno rozčesávat, nejsou tak vysušené a nádherně voní. V poměru s cenou je opravdu super.