V poslední době jsem dala leskům na rty šanci a používám je stále častěji. Tento lesk dělá přirozenou barvu rtů, má nádherné barvy a odstíny, neskutečně jsem si jej oblíbila. Dodá rtům šťávu a přitom budou vaše rty působit velice přirozeně. Lesk se skvěle a rovnoměrně nanáší, nezalézá do vrásek, nijak výrazně nelepí a celkem dlouho vydrží. Nemám absolutně co vytknout, jsem spokojena.
Díky omlazeni.cz jsem měla možnost vyzkoušet tento lesk. Nemám sice tento třpytivý, ale čirý. Lesky nevyhledávám, ani nepoužívám, ale rozhodla jsem se ho vzít na milost a vyzkoušet. Musím říct, že jsem byla mile překvapená. Lesk rty nijak nezatěžuje, a když pominu efekt vlhkých rtů (což je účel lesků, který právě nemám ráda) tak je vážně dobrý. Rty vypadají přirozeně, takže kdo má lesky rád - doporučuji.
Tenhle lesk jsem si vybrala víc ze zvědavosti než z nutnosti a opravdu mě překvapil. Jinak lesky na rty moc nepoužívám, ale tenhle je fakt fajn. Aplikuje se skvěle a rty vypadají krásně přirozeně. Jen bych možná ocenila, kdyby měl ještě víc barev na výběr, ale to není nic hrozného. A to jak dlouho vydrží na rtech, to mě překvapilo, téměř celý den drží. Takže pokud hledáte něco lehkého a přirozeného, určitě doporučuji.