L'Occitane Angelica Hydration Cream recenze a zkušenosti

Hydratace L'Occitane Angelica Hydration Cream
Hydratace L'Occitane Angelica Hydration Cream - obrázek 1
Hydratace L'Occitane Angelica Hydration Cream - obrázek 2
L'Occitane (29)
4.6 z 5 5 4.6 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
67%
4 hvězdy
33%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
100 %

Recenze produktu
L'Occitane Angelica Hydration Cream

Další recenze od 23.10.2025 19:41:53

Tento krém mě fakt překvapil svou lehkostí a hydratací. Měla jsem dost sušší pleť a po použití cítím, že je mnohem svěžejší a jemnější. S vůní jsem spokojená, příjemně voní, ale není nijak vtíravá. Rozhodně se skvěle roztírá a já ho používám i na makeup, protože se krásně vstřebává. Na druhou stranu, vyšší cena může odradit, ale pro tu kvalitu se to vyplatí. Určitě znovu koupím, protože jsem s výsledkem hodně spokojená.

  • skvělá hydratace
  • lehká textura
  • vhodný pod makeup
  • vyšší cena


věk
35-44

pleť
suchá
světlý odstín
olivový podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 6.5.2014 15:26:11

Žádný jiný krém, který by obsahoval rostlinu Anděliku neznám, takže si moc cením, že toto je na trhu k dostání. Andělika totiž neuvěřitelně dobře podporuje hydrataci pleti, kterou já mám extrémně vysušenou a tento krém , jako jeden z mála, zabírá. Má jemnou, ale velmi příjemnou nevtíravou parfemaci. Není moc hutný, ale skvěle se roztírá, navíc stačí malé množství, takže těch 50ml dlouho vydrží. Což by mělo, za tu dost vysokou cenu, na kterou jsem bohužel u této značky už zvyklá. Flakonek jako vždy na jedničku, krásný a originální. Pokud budu při penězích, koupím určitě znovu.

  • maximální hydratace
  • jemná a příjemná parfemace
  • nezanáší póry
  • dobře se roztírá a vstřebává
  • dlouhá výdrž
  • roztomilý flakonek
  • vysoká cena



věk
35-44

pleť
normální
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 17.5.2013 09:19:24

Na doporučení mé kosmetičky jsem dostala tip na tento krém. I když je dražší, rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Krém Angelica mě již po otevření překvapil příjemnou a svěží vůní. Má také lehkou texturu, takže se krásně vstřebává a dobře se nanáší. Mám na určitých místech sušší plet a v T-zóně pak mastnější. Krém mi pleť krásně vyrovnal a měla jsem jí jemnější a více hebkou.

  • Vůně
  • Dobře se vstřebává
  • Hydratuje a zjemňuje
  • Trošku vyšší cena
  • Nic jiného jsem nenašla


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené