L'Oréal Paris Casting Crème Gloss recenze a zkušenosti

Přelivy L'Oréal Paris Casting Crème Gloss
Přelivy L'Oréal Paris Casting Crème Gloss - obrázek 1
Přelivy L'Oréal Paris Casting Crème Gloss - obrázek 2
L'Oréal Paris (227)
4.3 z 5 5 4.3 50
Celkem 50 recenzí


5 hvězd
40%
4 hvězdy
60%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
86 %

Recenze produktu
L'Oréal Paris Casting Crème Gloss

věk
35-44

vlasy
rovné
mastné
hnědé

Další recenze od 27.5.2013 14:36:46

Barva na vlasy Casting Creme Gloss je poměrně dobrá barva. Vyzkoušela jsem odstín červeno-fialový, se kterým jsem byla spokojená. Barva mi i po 20 minutách působení chytla skvěle, jediné, co můžu vytknout je to, že se poměrně rychle vymývá. Ale to se mi stává u všech barev, jediná Londa drží i dva měsíce jak přibitá.

  • krásné odstíny
  • vymývá se rychle


věk
25-34

vlasy
rovné
suché
hnědé

Další recenze od 25.9.2013 14:00:56

Naprosto bezchybný produkt. Nejvíc se mi asi líbí, že to není klasická chemická barva, která se má používat jen na šediny ale spíše velmi dobrý přeliv, který neničí mé 18ti-leté vlasy. Používám odstín 323-Hořká čokoláda. Výsledný odstín je výrazně tmavý a vlasy se nádherně lesknou a jsou krásně hebké. Barva vůbec nesmrdí. Používám vždy po 2 měsících a to, že se barva vymývá mi vůbec nevadí, díky tomu aspoň nejsou tolik vidět odrosty a celkově mé vlasy vypadají přirozeněji. Závěrečná péče je super, je jí 40 ml a to mi vydrží i na 5 použití.... :D

  • výrazná barva
  • ozdraví vlasy místo vysušení
  • žádný smrad
  • -----


věk
35-44

vlasy
rovné
normální
hnědé

Od této značky už mám vyzkoušeno několik odstínů. Naposledy jsem 2x za sebou barvila odstínem - Ledové kakao: I na mé dlouhé vlasy si vystačím s jedním balením, po nanesení nepociťuji žádné štípání ani svědění. Po umytí a závěrečné péči jsou vlasy hebké a krásně voní. Jako jedinou nevýhodu shledávám, že se vymývá o dost dříve a chytá tmavěji. Naopak oceňuji širokou škálu nabízených odstínů.

  • široká škála odstínů
  • závěrečná péče
  • rychlé vymývání
  • chytá tmavěji


věk
25-34

vlasy
vlnité
normální
hnědé

Další recenze od 22.4.2013 16:46:13

konečně jsem měla možnost tuto barvu vyzkoušet, jelikož byla ve slevě na 100 kč. Výsledná barva byla famózní, leská a prostě nádhera. použila jsem je na příčesky a poté na své vlastní vlasy. na mých vlasech ještě působí, ale barva na příčeskách je opravdu dokonalá. určitě zakoupím tuto barvu znovu, hned jak bude zase v akci.

  • dodá lesk
  • nevysušuje
  • hydratuje
  • nádherně voní
  • cena


věk
25-34

vlasy
rovné
mastné
zrzavé

Tyto barvy jsem používala velmi dlouho a ráda. Při aplikaci nesmrdí, ale příjemně voní, mají velký výběr odstínů, barva chytá dobře. Jeden bodík jsem strhla za to, že barva nevydrží pěkná tak dlouho, jak bych si představovala - mluvím o těch do fialova. Jinak je tato barva moc příjemná záležitost :-) doporučuji vyzkoušet :-)

  • hezké balení
  • při aplikaci nesmrdí
  • velký výběr odstínů
  • nevydrží na vlasech tak dlouho, jak bych si představovala


 
strana 5 z 10
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené