Mám jen 5ml balení, zmenšený flakonek spolu s tělovým mlékem a sprchovým gelem. Vůně je mi příjemná, elegantní, ale je snadno zaměnitelná s jinou. Nelíbí se mi zlatý obal, trochu ruské, ale ke kompozici vůně docela sedí. Celou sadu jsem koupila za 390Kč, dá se sehnat 100ml balení do tisícovky, takže peněženku nezruinuje.
Najhoršia vôňa akú som kedy vlastnila. Objednávala som ju z internetu naslepo na doporučenie kamarátky. Po prvom streknutí sa mi zapáčila, ale čím som ju dlhšie cítila tým bola horšia a horšia. Po asi hodine ma z nej začala bolieť hlava, čiže pre mňa bola viac nepoužiteľná. Výdrž bola v celku dobrá, balenie som si zakúpila 100ml .
Také jsem objednávala na slepo z internetu a lituji, že jsem se nekoukla na recenze na fragrantice, kde hned píší, že je vůně opravdu hodně slaná. No, to jsem nevěděla a po prvním nastříkání jsem to hned zjistila. Vůně je opravdu HODNĚ slaná, já v tom cítím nějaké bílé květiny (typu jasmínu) polité mořskou vodou. Výdrž celkem fajn, což je plus jen pro ty kterým voní.
Měla jsem možnost vyzkoušet malou 5ml verzi a celkově mě zaujala. Vůně je příjemná, pěkně elegantní, ale říkala bych, že na mě působí trochu uměle. Připomíná mi svatbu, bílý květiny v kombinaci s jakousi citrónovou svěžestí. Co se týká balení, flakon je hezký ale připadá mi trochu levný že to je škoda. Jinak si myslím, že cena za mini verzi je super pro vyzkoušení. Jedině mě mrzí, že nevydrží tak dlouho jak bych si přála.