Dobrý přípravek na udržování rtů pokud jsou bez rozpraskaných map, jinak k ničemu. Nemám ráda kelímky.
Zázračný kelímek mě nadchl svým designem proto jsem si ho také koupila na vyzkoušení ale používám ho pouze jako balzám na rty a je fakt že rty nemám popraskané :-) ale na ničem jiném jsem nezpozorovala změny .. Kelímek bych si asi koupila znovu ale jen jako jelenní lůj na mé rty a kvůli hezkému obalu
Nenechte se zmást názvem. Na krabičce kelímku je ve všech ostatních jazycích uvedeno "tělový balzám", "univerzální krém" atp. Jen česky se to jmenuje "zázračný kelímek", to asi překládal nějaký vtipálek :-) Opravdu to není nic zázračného, úplně stejnou službu udělá obyčejná modrá indulona. Co je vážně síla je naprosto dementní balení, kam musíte rýpat prsty, nikdy nevíte, kolik toho naberete a ani se díky tvaru kelímku nedá spotřebovat. Asi proto je to často "dárek zdarma" od firmy Oriflame.
Pro mě tento kelímek je slabý průměr. Přijde mi to jak dražší varianta vazelíny. Vazelína mi poslouží úplně stejně, navíc mi úplně nesedí ta "vůně ". Jako mínus vidím i balení ,když je kelímek plnný tak to ještě jde,ale jakmile je v půlce a na dně tak ho člověk musí lovit prsty což není příliš hygienické ani příjemné. Určitě bych si ho nekoupila znovu.
Zakoupila jsem si ho na suché lokty, ale na ty mi vůbec nefunguje, ale na rty jako balzám pro mě nebo pro dceru je poměrně dobrý. Mám klasické růžové balenía zakoupila jsem i vánoční se skořicí a pomerančem. krásně voní a máme ho rádi. když je v akci, koupím. Má hezky hutnou texturu, jen mi krapet vadí, že se do toho musí sahat rukama, možná by tubička byla lepší...