Oriflame zázračný kelímek recenze a zkušenosti

Balzámy na rty Oriflame zázračný kelímek
Balzámy na rty Oriflame zázračný kelímek - obrázek 1
Balzámy na rty Oriflame zázračný kelímek - obrázek 2
Balzámy na rty Oriflame zázračný kelímek - obrázek 3
Oriflame (300)
3.7 z 5 5 3.7 136
Celkem 136 recenzí


5 hvězd
40%
4 hvězdy
60%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
56 %

Recenze produktu
Oriflame zázračný kelímek

věk
35-44

Další recenze od 20.3.2012 19:50:47

Zázračný kelímek je opravdu zázračný. Používám ho nejen na rty, ale také na suchou pleť, opary a v zimě při mrazech si mažu i nos a bradu :) Určitě doporučuji vyzkoušet.

  • velká škála využití
  • dlouhá výdrž
  • zajímavá vůně
  • vyšší cena
  • balzám je v kelímku


věk
25-34

Další recenze od 10.5.2012 16:13:05

Tento výrobek je celkem v pohodě, jediné co mě od něj odrazuje je cena. Myslím si, že je to celkem předražené na tak malou věc. Mě osobně to pomohlo, když jsem měla po rýmě odřený nos, na suché rty mi to moc nepomohlo, takže mám smíšené pocity......

  • vůně
  • pomáhá při odřeném nosu
  • cena


Nejoblíbenější výrobek z Oriflamu. Je velmi oblíbený a populární, na výběr z více vůní. Já pravidelně kupuji karamel,nádherně voní, používám denně na pusu. Už si to bez něj nedokáži představit. Příště zkusím novinku třešně. Jsem si jistá, že tento výrobek si zachovává tradici a zachová ještě na několik let :)

  • cena
  • univerzálnost
  • vůně
  • nic


věk
35-44

Další recenze od 12.6.2012 19:14:37

Jeden z mála produktů, který jsem si u Oriflame oblíbila. Miluji jeho klasickou verzi, žádné zbytečně parfémované... Vleze se i do té nemenší kabelky či kapsy. Univerzální použití a příjemná konzistence. Stačí jej malé množství a vydrží celkem dlouho.

  • oceňuji jeho univerzálnost a příjmenou konzistenci vazelíny
  • aplikace z kelímku


věk
45-54

Další recenze od 16.5.2012 10:50:13

Zázračný kelímek od Oriflame jsem měla jednou.Koupila jsem si ho od známé za velmi výhodnou cenu.Za cenu v katalogu by mě to asi ani nenapadlo.S výrobkem jsem byla spokojená.Dá se použít na suché rty,suchá místa na těle atd,ale znovu si ho už nekoupím.Dost mi vadilo balení,balzám se velmi špatně dostával z kelímku.

  • dobře promašťuje
  • nepraktický obal


 
strana 22 z 27
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Labello Color & Shine

3.5 63% 47 recenzí