Oriflame zázračný kelímek recenze a zkušenosti

Balzámy na rty Oriflame zázračný kelímek
Balzámy na rty Oriflame zázračný kelímek - obrázek 1
Balzámy na rty Oriflame zázračný kelímek - obrázek 2
Balzámy na rty Oriflame zázračný kelímek - obrázek 3
Oriflame (300)
3.7 z 5 5 3.7 136
Celkem 136 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
20%
2 hvězdy
80%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
56 %

Recenze produktu
Oriflame zázračný kelímek

věk
35-44

Další recenze od 19.3.2012 19:10:10

"Zázračný kelímek" není pro mě žádným zázrakem. Řekla bych, že je to pouze krásně zabalená vazelína s velkou reklamou. Navíc mě opravdu páchne, takže jsem kelímek ani nedopoužívala a hned letěl do koše.

  • Praktciký obal
  • vůně
  • cena


věk
25-34

Další recenze od 16.8.2012 20:02:45

Dodnes nechápu, kdo mu vymyslel název "Zázračný". Mně zázračný totiž opravdu nepřijde. Často jsem na něj koukala v katalogu a chtěla si ho koupit, pokaždé mě ale zarazila cena. Když jsem ho tedy dostala jako dárek, byla jsem dosti zklamaná, protože nevím, co na něm ostatní vidí. Že by mi vyléčil popraskanou kůži, to ne. Ani na rtech ho nesnesu.

  • vůně
  • špatně se nanáší
  • cena
  • nepozoruji nic zázračného


věk
35-44

Další recenze od 13.3.2012 11:16:10

Zázračný kelímek sice zvláční kůži, ale je pravda, že stejný efekt udělá obyčejná vazelína za pár korun. Používám ho pouze jako balzám na rty. Nevyhovuje mi balení, radši bych ho měla v tyčince.

  • zvláční
  • nedráždí
  • obal
  • cena


věk
35-44

Další recenze od 19.3.2012 14:15:34

Používám občas u přítele, zejména na popraskané rty a koutky. Zdá se mi že je úplně k ničemu, obyčejná vazelína udělá lepší službu. Vždy mi z rtů rychle zmizí - možná se vsákne, setře, kdoví.. ale že bych pozorovala nějaké zlepšení se říct nedá. Naopak přítel si ho pochvaluje..

  • malé kapesní balení
  • nepomáhá mi


věk
25-34

Zázračný kelímek od Oriflame bych celkově hodnotila spíše jako průměrný. I když má krásné obaly a rozmanité, neodolatelně vonící vůně, které stále přibývají. Vadí mi totiž jeho vazelínový základ. Podle mě v balzámku je vazelína až příliš cítit a ve finále moje rty vysušuje. Produkt na mě celkově působí dojmem, že vazelínu ovoněnou EO bych si doma mohla udělat i sama. I tak ale zázračný kelímek nehaním a není nejhorší.

  • Velký výběr vůní/příchutí
  • Krásný vzhled kelímku
  • Mýdlová chuť
  • Vazelína je příliš cítit
  • Vysoušení rtů


 
strana 4 z 27
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Labello Color & Shine

3.5 63% 47 recenzí