Jediný balzám, který mi pomůže i na příšerně popraskané koutky, opary a popraskanou pusu. Tento balzám má vynikající hydrataci! Na můj vkus je dost drahý, vůbec mi nevoní, i když by měl být cítit po vanilce. Dále co mi velmi vadí je, že je v kelímku což je nepraktické a nehygienické natírání přes prst, obzvlášť s dlouhými nehty.
Dostala jsem ho od kamarádky a nemůžu vynachválit. Byla to v zimě moje záchrana, protože jsem měla šíleně rozpraskané rty. Mě samotnou by nenapadlo si tento kelímek koupit, protože mi to přijde nepraktické, ale byla jsem překvapená, že jsem si na takové balení rychle zvykla. Mám čokoládovou příchuť a vždy když si potírám rty, tak mám chuť to sníst... :D
Zakoupila jsem si ho na suché lokty, ale na ty mi vůbec nefunguje, ale na rty jako balzám pro mě nebo pro dceru je poměrně dobrý. Mám klasické růžové balenía zakoupila jsem i vánoční se skořicí a pomerančem. krásně voní a máme ho rádi. když je v akci, koupím. Má hezky hutnou texturu, jen mi krapet vadí, že se do toho musí sahat rukama, možná by tubička byla lepší...
Zázrační kelímek od firmy Oriflame u mne žádné zázraky nevykonal, bohužel. Je to něco mezi balzámem na rty a vazelínou. Na rty mi tedy vůbec nevyhovoval, ale na suchá místa po těle je dobrý, ovšem velmi malý. Z obalu se navíc obsah velmi špatně doluje, nejlepší je mít špachtličku...což se zase vylučuje s tím, že mám být na cesty. Stejnou službu udělá i lékařská vazelína či lepší balzám na rty (bez chemických parfemací).
Pro mě tento kelímek je slabý průměr. Přijde mi to jak dražší varianta vazelíny. Vazelína mi poslouží úplně stejně, navíc mi úplně nesedí ta "vůně ". Jako mínus vidím i balení ,když je kelímek plnný tak to ještě jde,ale jakmile je v půlce a na dně tak ho člověk musí lovit prsty což není příliš hygienické ani příjemné. Určitě bych si ho nekoupila znovu.