Oriflame zázračný kelímek recenze a zkušenosti

Balzámy na rty Oriflame zázračný kelímek
Balzámy na rty Oriflame zázračný kelímek - obrázek 1
Balzámy na rty Oriflame zázračný kelímek - obrázek 2
Balzámy na rty Oriflame zázračný kelímek - obrázek 3
Oriflame (300)
3.7 z 5 5 3.7 136
Celkem 136 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
100%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
56 %

Recenze produktu
Oriflame zázračný kelímek

věk
45-54

Další recenze od 25.4.2012 10:17:17

Tento zázračný kelímek já tedy za zázračný moc nepovažuji,pro mě plní úplně stejnou funkci jako obyčejný jelení lůj.Na tolik doporučené prasklé koutky mi tedy vůbec nezabral,ani na jiné prasklinky a odřeniny.Jen dobře promastí,ale to každá vazelína,takže já už si nekoupím

  • promastí
  • není zázračný


věk
25-34

Další recenze od 12.3.2012 22:38:49

Kelímků mám několik druhů resp. vůní. Hodně mastí, což je asi dobře, ale dlouho se vstřebává. Nevím jestli funguje na opary a podobně, nezkoušela jsem to. Používám ho hlavně jako balzám na rty a na suchá nehtová lůžka.

  • různé vůně
  • vzhled balení
  • možnosti využití
  • dlouho se vstřebává


věk
35-44

Neurazí, nenadchne-tedy alespoň mě. Příjemně voní, ale účinky až tak zázračné nejsou-je srovnatelný s obyčejnou vazelínou, která mi dokonce odvedla lepší službu. Balení je sice hezké ale nepraktické.Znovu si jej nekoupím.

  • vůně
  • Nepraktický obal
  • cena


věk
35-44

Další recenze od 18.2.2013 16:23:29

Výrobky firmy Oriflame obecně moc nemusím, ale zázračný kelímek mě celkem překvapil. Používám ho na popraskané koutky úst, na které během zimy občas trpím, díky němu léčbu vždy urychlím. Co shledávám jako nepraktické je však obal, špatně se k balzámu dostává s delšími nehty. Pro použití mimo domov, kde si člověk nemůže umýt ruce, je to nehygienické.

  • pomoc při popraskaných koutcích
  • kelímek dlouho vydrží
  • nepraktický obal


věk
25-34

Pro mě tento zázračný kelímek, není až tak zázračný. Má špatný obal, blbě se mi z něj bere balzám. Jinak jsem si balzám dávala na rty a kelímek měl stejný účinek jako ostatní balzámy. Už bych asi nekoupila. a ani nedoporučila svým známím, ale vím, že hodně lidí kupuje.

  • Má účinky jako normální balzám
  • Obal
  • Dostupnost


 
strana 20 z 27
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Labello Color & Shine

3.5 63% 47 recenzí