Rimmel Lasting Finish 25h Nude Make-up recenze a zkušenosti

Tekutý makeup Rimmel Lasting Finish 25h Nude Make-up
Tekutý makeup Rimmel Lasting Finish 25h Nude Make-up - obrázek 1
Rimmel (109)
4.2 z 5 5 4.2 16
Celkem 16 recenzí


5 hvězd
20%
4 hvězdy
80%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
82 %

Recenze produktu
Rimmel Lasting Finish 25h Nude Make-up

věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 26.4.2015 14:14:36

Tohle je to pravé pro bledulky! :) KONEČNĚ máme v drogerii i nějaký světlý odstín. Já osobně mám Light Porcelain a na zimu je to to pravé. Nádherně jemná krémovitá textura ale málo/středně krycí. Mám problematickou pleť , takže jsem musela používat i korektory. Vydrží + - 10hod. potom už "mizí". Má docela silnou (ač příjemnou) parfumaci, takže chvilku trvalo, než si na to moje oči zvykly. Musím souhlasit, že je docela hydratující - takže mastnější pleť by se mohla lesknout. Celkově ale vytváří naprosto přirozený vzhled , takže za mě rozhodně palec nahoru :)

  • -SPF 20
  • -světlé odstíny
  • -přirozený vzhled (žádná maska)
  • -cena
  • -lehoulinká konzistence
  • -silnější parfumace


věk
25-34

pleť
normální
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 1.7.2015 18:49:15

Makeup je příjemný. Mě teda osobně se líbí i balení, z tuby si vymáčknu vždy tolik, kolik zrovna potřebuji (když ho srovnám s maybeline affiitone, kde toho vyteče vždycky litr) .. krytí píšou střední, já bych řekla že je něco mezi nižším a středním, výdrž je chvalitebná, nevysušuje ale ani nemastí, takže pro normální pleť jako dělaný :-) Ale příjde mi, že na pleti oxiduje. Mám odstín 100 ivory, což je tuším druhý nejsvětlejší, ale po pár minutách trošilinku ztmavne.. takže na přechod léta super, ale určitě doporučuji koupit odstín světlejší než běžně kupujete.. co se týče vrstvení, musím souhlasit s ostatními, že se vrstvit nedá, jinak udělá masku.

  • balení
  • nevysušuje, nemastí
  • nedá se vrstvit
  • oxiduje


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 1.3.2015 15:45:46

Rimmel makeupy jsem nikdy nemusela, ale tenhle mi sedl až jsem z toho příjemně překvapená :-) první mě zaujal tím, že mi sedl odstín tak dobře, jako kdybych žádný neměla :-) žádný efekt masky, vypadá hodně přirozeně, jednoduše jsem spokojená :-) zatím se s ním nelesknu ani nevypadám nějak šupinatě/vysušeně = pro mě za tu cenu nad očekávání :-)

  • odstín
  • nevypadá jako maska
  • zatím žádný


věk
35-44

pleť
smíšená
střední odstín
olivový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 25.12.2014 18:25:24

Na tento make-up mi přišel slevový kupón z DM, tak jsem se rozhodla ho vyzkoušet. Slibuje hydrataci a krytí na 25 hodin, čemu snad nikdo neuvěří, ale těch zhruba 8 hodin mi vydržel. Líbí se mi lehká konzistence, dobře se rozetírá, nedělá fleky a neoxiduje. Krytí posoudit nemohu - nemám co zakrývat, ale barvu sjednotí hezky, nedělá efekt masky. V nabídce jsou 4 odstíny, já mám ten nejtmavší. který je hezky přirozený a nejde do oranžova.

  • odstíny
  • sjednotí barvu
  • výdrž
  • nevím


věk
25-34

pleť
normální
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 25.12.2014 22:44:43

Tento makeup si mě získal tím, že jako první od Rimmelu přišel do ČR i v odstínu 010 Light Porcelain (od ostatních jejich makeupů se tento odstín v ČR neprodává). Takže je to asi první makeup z drogerie, který mi sedne odstínem a nominovala bych ho na opravdu nejsvětlejší makeup z drogerie. Jinak mi přijde poměrně příjemný, trochu mi konzistencí připomíná match perfection. Neurazí - nenadchne.

  • odstín 010 Light porcelain
  • Z tuby ho vytéká příliš


 
strana 3 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené