Používám ho na praxi (kosmetička) při masáži obličeje a je naprosto úžasný! Vyhovuje i mé suché a citlivé pleti, vůně je opravdu jemná, takže nebolí z ní hlava. Když se z obličeje lehce vsákne do ubrousku tak nezanechává ji tak moc mastnou. Úžasná věc.
Olej používám k hydrataci těla po sprchování, když mám zrovna chuť na úžasnou vanilkovo-citronovou vůni. Právě vůně je největší předností tohoto oleje, zároveň i s perfektní hydratací. Na vlhkou kůži stačí jen pár kapek, ta je pak sametově hebká a voňavá. Líbí se mi i skleněná lahvička. Rozhodně doporučuju.
Panebože..ta vůně! Krásnější vůni vanilky jsem nikdy necítila, tahle vanilka je totiž smíšená s jakoby citronovou kůrou, tudíž není tak divně přeslazená. Po namazání těla je nějaký parfm absolutně zbytečný, voníte i tak. Navíc krásně hydratuje, nedělá fleky na povlečení a dá se použít i jako právě masážní olejíček, což je velmi příjemné.
Je sice masážní, ale používám ho na hlavně na hydrataci (protože klasické rostlinné oleje od Saloosu nejsou parfemované :) ). Hezky vyživuje a zvláčňuje pokožku, krásně voní - i když nejen po vanilce, ale i trochu po citrusech. Je třeba po použít na vlhkou pokožku, aby se úplně vsákl, ideálně např. po koupeli/sprše nebo i během ní. Produkt mi celkově přijde velmi dobrý, doporučuji.
Masážní olejíčky od Saloos jsou super, máme jich doma několik a mezi nima i tento. Patláme se s nima s přítelem navzájem, krásně voní a hezky promastí pokožku. Je ale fakt, že když se to přežene, tak jsme pak docela dlouho mastní. Nejvíc mi vadí skleněný obal, který se občas docela zapatlá a hlavně je nepraktický např. pri cestování, člověk by se bojí, že se mu např. v kufru rozbije.