arrow
profile_image
mmnauka
od 12. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím, jsme teď v takové svízelné situace a chtěla bych znát Váš názor. Mám přítele asi dva měsíce. Jsem do něj zamilovaná a měla jsem to samé mínění i o něm, protože zezačátku se tak rozhodně choval. Ale před pár dny mi řekl, že mě nemiluje, že mě má rád a že mu všechno dýl trvá a od té doby komunikace nějak vázne.Nijak na něj netlačím, vídáme se tak třikrát týdně, je dost pracovně vytížen. Tak prosím poraďte, má cenu se snažit? Nechci o něj přijít..

arrow
profile_image
Lucyyy
od 31. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsme si s bývalým říkali "mám tě rád/a" ne "miluju tě".. miluju tě má pro mě hodně velký význam a po dvou měsících bych to asi taky neřekla, pokud by to nebylo něco extra zkus tomu nechat volný průběh, nevracet se k tomu a uvidíš jestli se situace zlepší

arrow
profile_image
Virtuální_kuře
od 3. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mmnauka: Mám přítele asi dva měsíce

já bych taky nikomu neřekla ty dvě slova po tak krátké době, aspon můžeš být ráda, že to není člověk, co to říká skoro na potkání .
mě tehdejší přítel po půl ročním vztahu řekl, že mě stejně nemiloval a lhal mi do očí když to říkal, ale že mě měl moc rád a láska stejně není ve vztahu důležitá. to mi řekl 22letý kluk... byla bych radči kdyby to nikdy neřekl, nebo řekl až to tak bude cítit, nikdy jsem na něj s timhle netlačila a o to víc mě to zabolelo.

arrow
profile_image
mmnauka
od 12. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ono to spíš vyplinulo při nějaké diskusi a on se mě zeptal, jak moc vážně to beru, já na to odpověděla, že to beru tak, že je mi s ním moc fajn a že bych s ním prostě chtěla být, že to rozhodně neberu jako dlouhodobý flirt nebo tak. Asi po 14dnech našeho vztahu už jsem seděla na kávičce u jeho rodičů a bylo to vše tak nenucené a fajn, že jsem prostě začla věřit na ,,něco extra´´. Jenže on mi na to řekl, že je takový vlk samotář, že byl zvyklí pořád někde lítat a tak, no a od té doby skoro vůbec nekomunikuje.

Od mého prvního přítele, jsem "miluji Tě" slyšela až po roce a věděla jsem, že to myslí opravdu vážně a tato slova netrousí jen tak. S nynějším přítelem, jsem se zas držela zpátky já. On mi říkal, jak mě miluje, ale já neodpovídala. Od něj jsem to slyšela po 2 měsících a to mi právě přišlo moc brzo. Neřekla jsem, že ho nemiluju, ale bála jsem se, že se tím hrrr něco pokazí. Počkala jsem s těmi slovy a jsme stále spolu děj mu čas, netlač ho a ono to přijde samo))
Mám kolem sebe pár lidí, co si říkají "Miluju tě" do každého telefonátu a to já nechápu. Pro mě je to něco vzácného, říkáme si to občas a vážíme si toho. A ne na konci každého rozhovoru říct, "tak ahoj a miluju tě"

arrow
profile_image
Charlotteee
od 5. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mmnauka: Ale před pár dny mi řekl, že mě nemiluje, že mě má rád a že mu všechno dýl

pro mě jsou ty slova tak cenný že bych je taky za 2mesíce neřekla.Musím toho člověka opravdu poznat a bejt si jistá že s ním chci bejt na pořád (samozřejmě to může kdykoliv skončit to neříkám,ale prostě ten pocit že to je ten pravej a že bych za něj dala ruku do ohně ).A to podlě mě poznat nejde za dva měsíce ani náhodou.
Jinak mě se slovo mám Tě rád -líbí moc, možná proto že to není tak moc slyšet, právě jak "miluju Tě" ..občas mi příjde že si to lidé říkají stejným stylem jako " kup mi housku"

Ahoj, taky radím, abys tomu nechala volný průběh. Jedna moje kamarádka klukovi, co ho znala snad pár dní hned říkala , že ho miluje ( ona to tak ale dělá vždycky) a po asi dvou měsících, kdy jí to neřekl, mu napsala, že jestli jí to na příští schůzce neřekne, tak že se s ním rozejde. Jelikož ten kluk byl tenkrát velký stydlín, tak se tím podle mě asi pak musel dost stresovat a na konci schůzky, když už přijížděl kámošce autobus, rychle potichu zamumlal "miluji tě". Sice dosáhla svého, ale moc dlouho spolu nevydrželi a on si pak našel holku, která chodila s každým. Pak jsem ho viděla a byl celý rozzářený, úplně jiný, asi se s ní nemusel tak stresovat a myslím, že ona taková slova neříkala a asi je ani nevyžadovala, což je určitě lepší než nějaký nátlak. Nech tomu volný průběh a uvidíš, každému to prostě trvá jinak. Určo lepší, než kdyby to říkal každému, navíc po dvou měsících je fakt brzo.

arrow
profile_image
Miska
od 21. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také bych to teď neřešila a nenaléhala na něj. Pokud to tak bude cítit tak to řekne sám. A dva měsíce jsou opravdu krátká doba, to bych asi ani já sama neřekla.

arrow
profile_image
balibali
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no to ja se toho svýho nekolikrát zeptala- jestli me milue a vzdycky byla velkaa pauza a pak jen- kote, mam te rad! No a tak i ja, ktera bych mu tak rada rikala, ze ho miluju, musim pristoupit na tu hru, ze ho vlastne JEN mam rada(((. Nevim co s tim. boli to.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mně manžel poprvé řekl, že mě miluje, po skoro půl roce společnýho bydlení..
Takže opravdu není kam spěchat. Nemám ráda fajírky, co takovýhle slova sypou z rukávu na druhým rande.

arrow
profile_image
balibali
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ok, ale my spolu žijeme 4 roky

arrow
profile_image
RALNA
od 13. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji anna: mu napsala, že jestli jí to na příští schůzce neřekne, tak že se s ním rozejde

Tak to ani jinak nemohlo dopadnout než že se pak rozešli. Tvoje kámoška použila psychický nátlak a vyhrožovala mu rozchodem, to se prostě nedělá.

arrow
profile_image
RALNA
od 13. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mmnauka: měla jsem to samé mínění i o něm, protože zezačátku se tak rozhodně choval. Ale před pár dny mi řekl, že mě nemiluje, že mě má rád a že mu všechno dýl trvá a od té doby komunikace nějak vázne.Nijak na něj netlačím, vídáme se tak třikrát týdně, je dost pracovně vytížen. Tak prosím poraďte, má cenu se snažit? Nechci o něj přijít..

A jestli se mohu zeptat, tak po tom, co ti řekl, že tě má jen rád se chová jinak než ze začátku? Alespoň jsem to tak podle toho jak jsi to napsala pochopila. Jde o to, že pokud nastala najednou změna v jeho chování vůči tobě, tak bych určitě zpozorněla.
Řekl ti to jen tak sám mezi řečí nebo ses ho ptala?

nmmnauka
nezlob se na mě, ale přece po něm po dvou měsících nemůžeš chtít, aby ti říkal, že tě miluje, na to je krapet brzo, kort u chlapa, nemyslíš? My jsme si také říkali, že se máme rádi, a to, že se milujeme, vyšlo na povrch asi po třičtvrtě roce, nebo něco málo přes, když jsme se už znali víc a byli jsme si tím jistí. Takže pokud z jeho chování nevyplývá, že jsi mu lhostejná, tak mu dej čas

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Chlapi si dávají hodně načas s tím říct, miluju tě, oni si totiž myslí, že by to snad ani říkat nemuseli, bo správná žena to tak nějak vycítí, oni předpokládají, že když tě chtějí vidět, těší se na tebe, jsou s tebou rádi, tak to ani tak nějak říkat nemusejí, vůbec můžeš být ráda, že ti po dvou měsící řekla aspoň to, že tě má rád. Oni ti chlapi potřebují víc času.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené