Zdravím, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s reklamací telefonu Iphone v servisu Britex? Včera se mi Iphone 5 z ničeho nic vypnul a nešel zapnout. Zanesla jsme ho tedy do prodejny, kde jsem ho kupovala a byl odeslán na reklamaci. Ovšem když jsem si doma přečetla zkušenosti co se týče servisu Britex docela jsem se vyděsila.. Převažují vesměs špatné zkušenosti Tak mám teď obavy, s čím přijdou.. Telefon mám přesně rok.

ano, mám. Nikdy víc a diskuze nekecají. Tak teď se jen modli

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Melismeg: Zanesla jsme ho tedy do prodejny, kde jsem ho kupovala a byl odeslán na reklamaci.

Pokud telefon nefunguje,tak by jsi měla dostat nový kus stále funguje u iPhone výměna za nový pokud nefunguje.Neopravují je.Syn má telefon koupený u Vodafone,po roce a půl byl mrtvý bod na fotkách,foťák dělal bílý malý flíček na fotce,reklamace a za dva týdny dostal nový kus.Neteř koupeno u Mironet a také po roce dostala nový kus,když reklamovala - nešel zapnout tichý chod.Bylo to letos v březnu.

Cituji Tiakia: by jsi měla dostat nový kus

měla. Jednou budeme třeba žít v pohádkové zemi, kde nebudeme kupovat hnusojídlo z Polska a servisy budou vycházet zákazníkům vstříc. Zatím jsme v Česku
Moje zkušenost s Britexem otřesná, měsíc nic, pak se ozvali že poškození telefonu je neslučitelné s jeho fungováním a nabídli mi nový iphone (já měla 3G za 7500, nabízeli 3Gs za 7000,-), tak jsem jim řekla že se zbláznili a ať mi pošlou ten starý nefunkční. Doma jsem ten "navždycky odepsaný" iphone připojila k počítači a ejhle, fungoval zcela normálně. V servisu ho ani nezkoušeli zapnout, prostě nic.
Kamarád posílal iPhone do Britexu, tam ho napařovali na rychlovarnou konvicí, aby zčervenalo čidlo vlhkosti, když se tak stalo, napsali mu do protokolu že telefon nefunguje protože majitel ho namočil do vody a tudíž žádná náhrada nebude.
A podobných příhod jsem už pár slyšela

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji DominikaP: Moje zkušenost s Britexem otřesná

A v jaké prodejně jsi telefon kupovala?Zatím jsem se vždy setkala s bezplatnou výměnou za nový kus bez ohledu na servis,O2,T-mobile i Vodafone bez problémů možná by tedy bylo dobré varovat před určitou prodejnou a tam nekupovat nic.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já dostala od Vodafonu dokonce 2 nová 4S před nějakou dobou. Telefon vždy do servisu šel, snad to byl i Britex, ale dle zprávy nárok na nový tel.

Tak to jste mě holky teda vůbec nepotěšily Nechápu, jak může taková firma fungovat, když jsou na ni tak otřesné recenze!

Cituji Tiakia: Zatím jsem se vždy setkala s bezplatnou výměnou za nový kus bez ohledu na servis,O2,T-mobile i Vodafone bez problémů

Co vím, tak O2, Voafone, T-mobile zasílají Iphony vždy do Britexu

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co vím, tak O2, Voafone, T-mobile zasílají Iphony vždy do Britexu
No tak v březnu reklamace na prodejně Vodafone a za dva týdny nový telefon byla to první reklamace toho telefonu.Nestudovala jsem do jakého servisu posílají.Pracovník na prodejně rovnou při sepsání reklamace řekl,že stejně přijde nový telefon neb je neopravují a mění za nové.

arrow
Neprodává v Bazaru

Přesně. Takto to probíhalo u mně v tom Vodafonu. A 2x!

Cituji Tiakia: A v jaké prodejně jsi telefon kupovala?

ve Vodafone tam mi oznámili, že ho pošlou do servisu a když jsem se pak doma podívala na ten formulář a viděla tam "Britex", šly na mě mrákoty a dokonce jsem váhala zda rychle nezavolat na tu prodejnu, ať ho v žádném případě do Britexu neposílají

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

reaguji na DominikaP
No reklamace se řeší s prodejcem,sepisuje se reklamační formulář,kde je podrobně popsáno i v jakém stavu je telefon včetně třeba škrábanců a podobně + samozřejmě závada.Pokud ti telefon upadl na beton nebo do vany,tak je jasné,že jsi ho rozbila sama ale jinak iPhone se neopravují i kdyby šly telefony do servisu třeba do pekla běžně mění kus za kus což je právě výhoda Apple.

Reaguji na Tiakia:
měla jsem štěstí v neštěstí. Zapisují, ale třeba o tom čidlu vlhosti tam nebylo ani slovo a prý to Britex dělá běžně.
Jinak moje závada-zničehonic přestal fungovat a na nic nereagoval. Asi po měsíční pauze v ozdravovně Britexu usoudil, že u mně mu bude líp a vzpamatoval se nebyl rozbitý, škrábnutý, vůbec nic. Zřejmě nějaký jablíčkovský vrtoch. Jinak skvělé zkušenosti mám s iOpravnou, příště půjdu rovnou tam

Tak já doufám, že mi reklamace dopadne dobře a nebudou problémy.. Určitě dám pak vědět

Takže po 4 dnech, co jsem dala telefon na reklamaci mi přišla sms, že reklamace byla vyřízena opravou. Takže jsem si pro mobil zašla a vše v naprostém pořádku, hlavně mě překvapila ta neskutečná rychlost

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené