Minulý rok jsem si někdy v srpnu koupila triko a lehký svetřík v Jeans Clubu, ale oboje se mi vytáhlo a přetočily se švy. A to podotýkám,že triko i svetr jsem víckrát jak 10 * na sobě neměla. Máte někdo zkušenosti s reklamací v tomto obchodě? Děkuji

myslím že na to bude platit to co ve většině obchodů - měsíc a to ještě nějak nenošené ..:

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Fellys:
Ona to nechce vrátit, ale vyreklamovat! Reklamaci lze uplatnit v záruční době, tj. 24 měsíců, mají měsíc na vyřízení. Tak jako tak tam zajdi, buď zamítnou nebo vrátí peníze nebo si vybereš něco jiného. Jiná možnost není.

Reaguji na malutka:
ok vezmu to.. právě jsem myslela,jestli se neozve někdo, kdo s tím má třeba fakt zkušenosti, protože máme Brno z ruky..přes hodinu a půl cesty a kdyby mě řekli přijdte za 30 dnu tak to radsi hodím do popelnice, protože do Brna jezdíme tak 3* nebo 4* ročně a určitě bych neprojížděla vlakem tolik peněz aby mě pak řekli, že mi to neuznají třeba..

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no nevím, já bych se smířila s tím že to vyhodím a bude... než se někam táhnout hodinu a půl aby mi reklamaci neuznali...

arrow
profile_image
PaniXY
od 8. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Předpokládám, že když to bylo v srpnu, jednalo se o slevové zboží. Ceny v Jeans Clubu odpovídají kvalitě, takže vzít to 10x na sebe a pak vyhodit mi přijde tak adekvátní. Kupovat něco v těchto obchodech pro puberťáky (např. i New Yorker, Terranova) a myslet si, že ti to vydrží rok intenzivního nošení je utopie.
Navíc reklamace se vztahuje na vady zboží, ne na opotřebení materiálu způsobené běžným nošením.

Jen kvůli tomuto tam opravdu nejedu. Jen,že když už tam jedem tak mě to napadlo, protože třeba v NY vám ty ujeté švy vyreklamují..mám s tím zkušenost..tak proto se ptám,jak je to zde..

Panixy
tyhle 2 věci zrovna slevové nebyly..

arrow
profile_image
acea
od 7. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že ti spíš řeknou, že je to běžné opotřebení, takže na to se reklamace nevztahuje a neuznají ti to. Jednou v Jeans clubu (Praha) ségra reklamovala bundu (rozjetý zip) a byl to opravdu problém. Navíc když ti nějakou reklamaci uznají, tak ti určo nevrátí peníze, ale dají to do opravy, myslím, že takto to mají právo udělat 2x a po třetí reklamované závadě ti vracejí peníze. Celkově se Jeans clubu raději vyhýbám, sice dobrý ceny, ale po pár vyprání to člověk může vyhodit.

Tak jsem se teď dívala na jejich stránky a mají zde uvedeno:
Pokud má zboží vadu nebo po vyprání se pozměnila kvalita máte možnost zboží vyreklamovat.
Tak uvidíme kdyžtak to vezmu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené