1. . .3456789. . .1011

Reaguji na noruza: .já se nebojím bolesti,spíš toho jak budou prsa vypadat ,aby byla pěkná.

Reaguji na noruza: Můžu vědět jak velká byla a jakou velikost máte po operaci?vubec nevím jak velká mám chtít.

To záleží částečně na tobě, částečně na tom, jak moc to jde. Já nechci vypadat úplně jinak, takže chci zmenšit o 2 velikosti (z F na D), ono ta modelace udělá ten hlavní efekt. Ale jsou holky, co chtějí třeba úplně nejmenší jak to jde, takže mají třeba B, C. Jestli nemáš představu, tak se zeptej doktora, poradí ti co by se k tvojí postavě a výšce nejlíp hodilo

Reaguji na June: To právě nevím asi si budu muset nechat poradit.Moc malá prsa ,to už bych asi nebyla já.Děkuji moc za odpověd.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jaruška: já jsem se taky bála jak budou prsa vypadat,bohužel je každé úplně jiné i po 5 týdnech naprosto ve všem:velikost dvorce každé prso jinak vysoko a tím i bradavka,jeden dvorec jakoby nafouklý,druhý zmačkaný a menší, bradavka se propadá do dvorce,při předklonu se u jednoho prsa dvorec vtáhne dovnitř,jedno prso je vyšší než druhé takže v podprsence mám volné místo v tom jednom košíčku,pomalu se s tím vyrovnávám

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji romca1: já jsem se taky bála jak budou prsa vypadat,bohužel je každé úplně jiné i po 5 týdnech naprosto ve všem

Jestli tě to uklidní, byla jsem na tom podobně jako ty a mě se prsa dotvarovávala minimálně rok. Původně jsem byla s doktorem domluvená na malé opravě, ale nakonec nebyla potřeba, i doktor byl překvapený. Malá asymetrie sice zůstala, ale proti tomu jak to vypadalo první měsíce je to paráda.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Evelyn:

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Evelyn: nemáš nějakou fotku kde tvoje prsa nebyla oukej

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky fakt je máte tak nesouměrné? Můžete dát foto? Já na nich taky vidím "chyby", ale to už bych je musela mít dokonalé, což nejde.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janine2: dám sem fotku jen na chvíli,mít tvoje prsa jsem nadšená

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na romca1:
A kdo ti je Romči dělal? Máš pravdu, že jsou nesouměrné (dvorec a umístění). Ale pokud nosíš ještě stahovačku a je to teprve 5 týdnů tak se aspoň tvarově ještě můžu dorovnat a bradavky vykouknout. Nebo ti doktor řekl něco jiného?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janine2: raději nebudu psát veřejně kdo to dělal,měla jsem to na pojišťovnu v Praze,věřím že to hranaté zespoda se změní,ale ten zbytek těžko.U doktora jsem byla 14 dní po operaci,prsa byla zalepená takže ta asimetrie vidět nebyla ted jdu na konci měsíce,tak se ho zeptám,ale tuším že mi řekne že je brzo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tady to poznat není

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji romca1: Reaguji na Evelyn: nemáš nějakou fotku kde tvoje prsa nebyla oukej

Mrknu se jestli nějakou najdu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na romca1:
Můžeš aspoň varovat ostatní před Prahou a lékařem.
Romči určitě jsou krásnější a dokonalejší než ty co jsi měla předtím. Aspoň já to tak mám a beru to tak a raději se moc neprohlížím. A když tady čtu o jizvách, co se všechno ještě může vyvrbit, tak mám celkem strach jak dopadnu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené