arrow
profile_image
paja2508
od 26. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. V jedné diskuzi jsem četla,že žehlička na vlasy remington S 1051 trhá vlasy,když se dají moc do krajů té žehlící plochy...máte s tímto někdo stejné zkušenosti nebo to bylo jen nekvalitní výrobou? A jak ste jinak spokojeni s tímto typem žehličky?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

paja2508
Jejda nestraš, já ji asi dostanu na Vánoce...byla jsem se na ni dívat v elektru a moc se mi líbila, hlavně ta trojí ochrana a že se s ní dají dělat i různé vlnky
Tak kdo má zkušenosti?

arrow
profile_image
gweny
od 15. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, tak já jsem si Remington S 1051 taky vyhlídla, jenže spolu s ní i spoustu dalších, Je hrozně těžký si vybrat, každýmu sedí něco jiného, tak nám, které ještě tápeme nezbyde než hledat někoho se stejným typem vlasů a zeptat se co mu vyhovuje.
Tak prosím, holky raďte.
mám vlnité středně silné dlouhé vlasy, a ted si je chci nechat ostříhat po ramena+rovnou ofinu nad obočí. Žehlit bych si chtěla jen tu ofinu a občas celou hlavu. Vlasy se mi vlní a hlavně nejsou vůbec lesklý, prostě nepomáhaj ani kondicionery a masky, jsou od přírody na pohled lítací a jakoby zničený.
Jestli prosím někdo máte podobné vlasy, napište, jakou žehličku používáte a zda jste spokojené a naopak co je na ní za chyby. Děkuju

Ty jo, já teď nevím, jaký mám číslo, mám Remingtonku s párou a taky mi ty vlasy tahle trhá

arrow
Neprodává v Bazaru

GWENY
asi ti rozumím co myslíš tím lítací jakoby zničený vlasy. myslím že mám stejný problém. Mám žehličku od Remigton jaký je tam číslo to fakt nevím mám ji už 2 roky a tehdy stála 1300 má tři vrstvy keramika teflon a turmalín ten má zabránit elektrizování.
Jsem moc a moc spokojená vlasy mě to netrhá.
Před tím jsem měla etu to už jsem ji kupovala možná tak před 5ti lety a ta teda vlasy trhala hodně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji paja2508: remington S 1051 trhá vlasy,

Ahoj tuto žehličku na vlasy mám.Je super,vyžehlení vydrží až 3 dny ,vlasy jsou po ní lesklé,ale ze začátku než se s ní naučíš žehlit trhá vlasy neboť žehlíci plocha je uzká a krátká a pokud nabereš silnější pralen a okrajem žehlící plochy si pár vlasů vytrhneš.
Je to o zvyku,po druhém žehlení jsem už tento problém neměla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené