arrow
Neprodává v Bazaru

Je zde prosím někdo, kdo nebyl spokojený s prací lékaře a reklamoval? Jak jste pochodily s případnou reoperací?

arrow
profile_image
Evira
od 4. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikitka:
Můžu se zeptat, jakou reoperaci máš na mysli ?
Jse Ti o úpravu asymetrie, nebo výměnu implantátů za menší?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evira: Byla jsem před 3,5měsíce na výměně implantátů po 18ti letech. Jelikož jsem před těmi 18ti lety měla asymetrii, byla operace právě kvůli ní. Asymetrie byla spravena i když mírná ještě zůstala (ale nic extra viditelného, snad jen když jsem se vyslékla). Měla jsem tehdy vloženo 175ml a v druhém prsu 250ml. Nyní (u jiného operatéra) jsme domlouvali velikost s tím, že jsem chtěla zachovat co nejvíce velikost. Vysvětlil mi, že je třeba dát vždy při výměně o něco více a navrhoval 350-400ml. Souhlasila jsem s tím, že opravdu co nejméně. A koukal na tu jemnou asymetrii a říkal, že to ještě taky upraví (ale nebylo zas tak třeba). Po operaci jsem zjistila, že mám v obou prsech stejné ml a to dokonce 460ml. Již po sundání obvazu byla vidět velká rozdílnost ve velikosti prsou. Uklidnil mě, že se to srovná. Dnes po 3,5měsících je situace stále stejná a je vidět, že se to v žádném případě nemůže už zlepšit. Podprsenka mi žádná nesedí (vyzkoušela jsem jich snad 20), manžel si ze mě utahuje, že jsem dala 62tis. za znetvoření a já se stydím obléct do upnutějšího trika, plavky vůbec nehrozí. Ten rozdíl je opravdu veliký. Nevím, co dál, ale takhle to zůstat nemůže a ani nechci. Sebevědomí mám na nule.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bohužel je to na domluvě,pokud bude chtit, což pochybuji, protože by ti impl jine vel musel uhradit. Na tyto operace by měla být nějaka smlouva, aby se mohl pacient branit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: Ale nějak se to řešit musí...modelací, nebo nevím, to je už na lékaři, aby napravil, co udělal (odhadl) špatně. Žena jde na takovou operaci, aby vypadala lépe, ne hůře.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikitka: Držím palce,snad ti vyjde vstříc a něco s tím udělá,nenech se

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: Určitě se nenechám, jen netuším, jak se to bude financovat.

Držím Ti pěsti aby se Ti uznala reklamace. Modelací bych to neřešila ale to menší prso by Ti mohl vyměnit za větší aby se velikosti srovnaly. Jsi s dr v kontaktu stále?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle89: Já bych raději volila do toho většího dát menší, protože to je opravdu hrozně velké. Prosila jsem ho, ať dá co nejméně. Je to 3,5měsíce a to větší mě stále tlačí a pocit, jako když jsem měla už nadoraz nalité mlékem, když jsem kdysi kojila. V tom případě by musela být asi i modelace toho prsu, nebo nevím, jestli by to nějak vyřešilo vložením pod sval pouze u toho jednoho prsu. To levé totiž i tak pěkně sedí a drží a to pravé je jakoby úplně volné, když jdu ze schodů, tak poskakuje.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle89: S doktorem jsem naposledy mluvila před měsícem a to mě poslal na sono, aby se vyloučil zánět a prý je třeba počkat do půl roku, že se to možná ještě spraví. Já i manžel ale vidíme, že se to určitě nemůže spravit. Jsem s doktorem v kontaktu pouze přes e-mail, v únoru letím opět do ČR a budu to chtít už řešit.

Reaguji na Nikitka: To mě moc mrzí. Doufám, že se všechno vyřeší a Ty budeš komečně spokojená.

arrow
profile_image
mmakulacek
od 25. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikitka: prosím tě u koho jsi byla? Každopádně nevím jak vypadá tvoje smlouva, ale já tam mám uvedený i souhlas s těmi ml - mám tam prostě napsáno a podepsáno kolik ml (měla jsem původně na konzultaci taky 2 varianty, ale už při rozkresu mi řekl k čemu se přiklání a kontroloval co je ve smlouvě), takže když jsem šla na sál, přesně jsem věděla s čím ze sálu odjedu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mmakulacek: Pan doktor Vřeský nabídne ústně ml. a k tomu poznamená, že se rozhoduje až na sále při operaci. Ale já před operací trvala na co nejméně ml navíc a dopadlo to, jak dopadlo. I když mi přidal více, než jsem opravdu chtěla, asi bych to nakonec překousla, jen kdyby byly tak, jak byly...to zn. stejná velikost. Nyní mám jeden košíček jinou velikost, než druhý, takže žádná podprsenka nesedí a ve všech tričkách je to viditelné.

arrow
profile_image
Pupupidu
od 26. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikitka: ahoj, koukám na tvé fotky, to jedno prso se mi zda ještě neusazene, což pak uďelá ten rozdíl ve velikosti, protože implantát nevyplňuje to správné místo...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pupupidu: Po 3,5měsících to může být ještě takto velmi rozdílné-neusazené? To se mi nějak nezdá, ten objemový rozdíl je značný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené