Ahoj holky,už od mala mám sen stát se televizní reportérkou a hrozně by mě zajímalo,jak k takovému místu přijít-co musím mít vystudovaného za školu? příští rok maturuju,ale našla jsem pouze fakulty žurnalistiky a to nevím,jestli je to správné pro práci v televizi.... nemáte někdo s tímhle povoláním zkušenosti?

Ahoj, moje kamarádka dělá na jedné nejmenované TV stanici reportérku a školu má právě žurnalistiku.

arrow
profile_image
Sophii
od 5. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Záleží kde chceš dělat, na Novu či Primu speciální školu nepotřebuješ (kamarádi se sš dělájí na tn.cz). U CTcka nevím, u zahraničních TV určitě potřebuješ, buď tu žurnalistiku, nebo na KU a určitě už i jinde např. obor Média atp.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Žurnalistika se určitě hodí nejvíc, ale např. zrovna na Primě je spousta lidí s pedagogickým vzděláním. Také je dobrá např. VŠ J.A. Komenského nebo Škvoreckého VŠ. Tyto školy Ti určitě na cestě k takové práci pomůžou, protože zrovna např. na žurnalistice v Praze učí pár lidí kteří dělají v různých TV stanicích plus tam i spousta takových lidí studuje, takže se dostaneš do toho správného prostředí a pak už je to jen na Tobě jak se k tomu postavíš...

arrow
profile_image
_debbie
od 25. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Televizní publicistika je přímo obor na Vyšší odborné škole publicistiky..studovala tam spoustu reportérů co vidíš v televizi (Borhyová..)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené