arrow
profile_image
Marge1980
od 16. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

16/10 se chystám na liposukci k Janečkovi v LA, 6/11 poté na druhou v CA, ráda bych zjistila, co všechno vlastně potřebuju. Vím, že je potřeba nechat si udělat krevní obraz, kompres ve 2 kusech mi objednal Janeček.

Taky někdo radil, že je dobré brát Wobenzym, ale nevím, jak dlouho před lipo vlastně začít. Taky vím, že někdo doporučoval koupit v potřebách pro miminka takové ty sací podložky, aby se nezašpinilo povlečení, když z člověka vytéká ještě po lipo tekutina.
Taky nevím, čím po liposukci mazat modřiny a případně jizvy atd atd atd...

Mohl byste mi pls někdo poradit a napsat, co všechno je fajn mít zařízené už před zákrokem, co se hodí?

Díky, Marge

arrow
profile_image
Marge1980
od 16. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak si přispěju sama, ale snad to někomu někdy pomůže

16/10 jsem byla na lipo vnitřků v LA, tak dávám svoje resumé, co jsem měla sebou a co nesmím zapomenout příště (jdu 6/11 do CA):

- výsledky krevního obrazu - já se pro ně málem vracela 30 km...

- teplé ponožky - v průběhu zákroku mi bylo trochu zima, tak se hodí. Velice doporučuju nějaké hodně tmavé, případně staré - já si vzala světlé (více méně nejlepší, abych nedělala ostudu, známe to všechny, že...) - nicméně jsou na vyhození

- napouštěl i odsával mě naštěstí v kalhotkách, po zákroku jsem je sundala, ale měla jsem náhradní kalhotky. Neberte si tanga, ale normální kalhotky nebo boxerky, kalhotky se dávají přes kompres a tanga tak zoufale nedrží... Teda aspoň mně, nevím, jak ostatním...

- rozhodně doporučuju sací podložky - já sháněla takové ty velké, co postele, ale bohužel je něměli, tak jsem musela koupit přebalovací - udělaly mi nesmírnou službu, tak vřele doporučuju tyto, protože do postele dostanete podložky od janečka. Ty podložky, co jsem měla, jsou velké asi 50x75 cm, jsou přebalovací, dají se složit do silného čtverečku cca 20x20cm, dávala jsem si je noc a den po zákroku do nohavic kompresu, nádherně odsají to, co z vás teče a mně to ani nedoteklo na tu podložku na posteli. Takže naprosto super.

- na otoky a modřiny dávám heparin ve spreji - i Janeček ho schválil, že to může být dobrá věc

- jinak Janeček není příznivcem wobenzymu, to jen tak pro info...

- s ohledem na můj průběh 24 hodin po, příště na CA si beru pytlík piškotů. Bylo mi zoufale špatně od žaludku, nemohla jsem nic jíst, jenom trochu pít, 2x jsem zvracela, piškoty byly jediná věc, co jsem mohla pozřít. Nicméně dle Janečka je toto naprosto ojedinělá reakce, tak se případně neděste. Ale připadá mi fér to tu napsat, nikdy jse nečetla, že by mi mohlo být blbě, případně, že bych mohla i zvracet, tak mě to hodně zaskočilo. Ale i po tom všem to rozhodně stojí za to a i když tuším, že mi příště bude zase den šíleně zle, tak se těším, výsledek za to stojí

Tak to je všechno, snad jsem na nic nezapomněla.

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

přidám: - dokud z Vás vytéká krvavá voda z vpichů, lepší službu než rozstříhané dětské podložky Vám prokáží dámské vložky. Více toho absorbují, nic nepropustí ,jsou na to koneckonců stavěné. Přikládala jsem je na vpichy. Po lipo kolen a vnitřků Vám při sezení odlehčí bublinková folie. Nevím, čím to je, ale od bolesti ošetřených partií mi hodně pomáhá koupel v teplé vodě, prohřátím rychleji ustupují modřiny. Pak se natřu ibalginovou mastí a zpět do kompresu. Je to velká úleva, zejména ráno, kdy mi celou noc tlačil na jedno místo šev kompresu. Jsem 5. den po lipo vnitřků a kolen v LA, pro pořádek.Odsátá kolena nebolí vůbec, zato stehna, to je očistec.

Kočky, tak čo ste teda užívali na potlačenie bolesti???Ďakujem

Misha25
mazat mastí ibuhepa.
jedna hodně dobrá rada, chce-li někdo jít na lipoa mít fakt dobrý a trvalý výsledek pokuste se před tím aspoň pár kil zhubnout (tím se zmenší tukové buňky naplněné tukem a je jich potom možno vysát více- př. když vám doktor chce odebírat litr tuku, tak na množství vezme ten litr, ale bude tam více buněk než když budete tlustější, proto má liposukce dobré výsledky u štíhlejších lidí a tím pádem i trvalejší.).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené