arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, hodlám pořizovat tento přeliv. Používáte někdo? Ať už doma či v kadeřnictví? Pište zkušenosti s odstíny, se samotným přelivem Dík!

Taky by mě to zajímalo jak drží. Chystám se na blond přeliv, nejaký přírodní blond. Odstíny jsem viděla na netu. Jaký odstín by jsi chtěla ty?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Trochu tmavší, ve škále 7-6 spíš ta 7. Jen nevim jestli zvolit zlatý odstín či popelavý. Dnes jsem viděla vzorník barev Majirel a odstíny by se měly shodovat s Diacolor. Nádhera! také doufám, že bude aspoň trochu krycí. Po jakém odstínu pokukuješ ty? Já do toho hodlám přidat i ten clear..

8.0 nebo 7.0 něco kolem střední blond. Chci aby to bylo co nejvíc podobné mojí přirozené barvě. Měla jsem majirel 9.0 ale to bylo víc světlý. Takže jsem musela dobarvovat odrosty s 9% peroxidem. Tak si říkám, že kdybych měla něco podobnýho, bych si dala jen jednou za tři měsíce přeliv.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na darig: Majirej a Diacolor mají vzorníky trochu odlišné,vybírala bych přímo podle Diacolor....Krycí jsou,odstín Clear se používá ke zvětšení množství barvící směsi-např když barvíš,zbývá ti ještě půl hlavy a tobě dochází barva v misce....ovšem lehce snižuje sytost odstínu a výdrž na vlasech,takže radím spíše nepoužívat....A pořiď si vyvíječ Diacolor...

Reaguji na adrianqa: já koukala že jsou jiné než majirel, spíš tmavší. Snad si něco vyberu. Ten clear by měl být na lesk, ale holky ho tu v diskuzích moc nechválili. Takže asi bez něj.

Reaguji na adrianqa: já koukala že jsou jiné než majirel, spíš tmavší. Snad si něco vyberu. Ten clear by měl být na lesk, ale holky ho tu v diskuzích moc nechválily. Takže asi bez něj.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Saraa: ale holky ho tu v diskuzích moc nechválili

Našla bys kde přesně prosím? Takže lesk barvy to nezvýší? Nebo použít jen tak, kdy už se barva neleskne, ale stále není třeba barvit? Btw. jak moc ničí tento přeliv vlasy? Je tam jen 2,7% peroxidu, to by nemělo, ne? Moc otázek
Vyvíječ Diacolor je jasné.. Mohu barvy míchat? Chtěla bych docílit něco mezi 6 a 7.. Jo a ještě jestli nemáte zkušenosti jak rychle se vymývá a jestli plně nebo jen částečně. Děkuji!

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na darig: Pracuju s ním asi deset let...... vymývá se,podle mě docela pomalu,ale záleží na vlasech,tohle ani tak nezáleží na přelivu,ale na kvalitě vlasů....ano,míchat se dají.Ne,neničí vlasy.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na adrianqa: Děkuji Ten clear je tedy uplne zbytecny? Az to budu mit doma tak snad nezepomenu poreferovat Moc jste mi pomohly, dík

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na darig: ano,je zbytečný

Reaguji na darig: Tak jsem zvědavá jaou budeš mít barvičku. Bojím se právě té výdrže. Kamarádka mi pred měsícem dávala přeliv od Alfaparf a ten drží krásně. Vlasy myju 3x týdně a nevymívá se vubec. Přemýšlím právě jestli ten Loreal nebo tenhle druhý, cenově to vyjde stejně. Odstíny mají taky podobný. Dej pak fotku.

arrow
profile_image
Rina24
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máte některá zkušenost s odstínem 5.01 (natural cool brown)?

arrow
profile_image
Koloušek
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Richesse se nechávám barvit minimálně 15 let, během těch pěti týdnů mi vybledne zhruba o odstín, takže krásně splyne s odrostem a není tam patrný takový ten skok. Barvím na černo-hnědo s kapkou kaštanu. Loreal od Nového roku přestává Richesse vyrábět a přechází na přelivy nové generace DiaLight a DiaRichesse. Odstíny jsou totožné. Jestli jsem to správně pochopila, tak DiaRichesse je pro nikdy nebarvené vlasy nebo vlasy se šedinami a lehčí DiaLight je vhodný pro barvené a hodně narušené vlasy. Dnes jsem se stala pokusným králíkem, trochu mě pálí hlava, ale odstín sedí. Do českých kadeřnictví by novinka měla prý dorazit na přelomu března a dubna.

arrow
profile_image
julia6
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Koloušek[/reaguji]

Ahoj Koloušek, prosím ťa nevieš, či sa s tými novými radami Dialight a Diarichesse bude dať použiť vyvíjač Diacolor? mám totiž kúpenú tú litrovú fľašu- zatiaľ som to použila len na jedno farbenie.. a nerada by som to vyhodila potom do koša, keď sa prestane Richesse diacolor vyrábať..
a ešte jedna otázka, máte niektorá skúsenosti s najsvetlejšími odtienmi Richesse de diacolor 10.12 alebo 10.23?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené