arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, nevíte, kde by se daly sehnat takovéhle rifle? Progooglila jsem a našla jsem jen v nějakých inzerátech nebo v nějakém slovenském e-shopu, odtud jsem si půjčila fotku, ale spíš bych chtěla vědít, zda jsou k sehnání někde v krámu. Přes net se džíny bojím kupovat. Díky

Já sem to teda nikde neviděla... ale pokud umíš třeba trochu se strojem, tak vyrobit doma?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Cherry_: Já sem to teda nikde neviděla

Já dneska v tramvaji na jedný ženský a uplně mě to uchvátilo, fakt jí to slušelo. Akorát jsem se nemohla zeptat, protože bych se a) styděla, b) byla s chlapem, takže bych se styděla o to víc, c) byla to Ruska, takže bych jí stejně moc nerozuměla. Ale já je chci!

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Cherry_: ale pokud umíš třeba trochu se strojem, tak vyrobit doma

jsem totální kopyto. Ale fakt, nešikovnější na šicí stroj, než jsem já, už nikdo být nemůže

Reaguji na Ellenuschka: To je škoda, tak by to bylo asi nejjednodušší, koupit krajku, odstřihnout někde kus riflí a našít to tam... ale zítra jdu po obchodech, tak se mrknu jestli to někde neuvidím

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já je viděla u Vienamců ve Svitavách asi za necelých 500 Kč, jsou to tak 2 týdny zpět, měli modré s černou krajkou, bílé s černou a černé s černou, právěže mě také uchvátily! Ale nekoupila jsem, protože už jsem toho měla hodně a musím se v tom nakupování mírnit... Pokud tam máš někoho, kdo by ti je koupil, tak to byli ti Vietnamci blíž kostelíku, nahoře ve druhém patře... Jinak doporučuji obejít Vietnamce vás v okolí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Amour: ty jo, kdyby to měli u Vietnamců, to by bylo super. Jejich střihy riflí mi seděj nejlíp. Jinak mám problém, že přes stehna ok, v pase bych mohla přibrat ještě kámošku. A co by mi sedělo v pase, nenatáhnu na stehna. Šijou rifle na válcovitý lidi asi. Tak Vietnamce oběhnu.

Reaguji na Ellenuschka:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=18261750
Teda, ale tyhle bílé jsou fakt super.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=76401826

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na True: Tedy holky, krajka je pěkná to jo, ale ty střihy ta strašně deformujou postavu.

arrow
Neprodává v Bazaru

True: no, to jsou právě ty inz, ale nezkusim si to. U jiných věcí bych se nebála, svetr odhadnu v pohodě, ale těch riflí se prostě bojim. To číslování bývá kolikrát zkreslený, třeba u vietnamců "M" jsou takový mrňousy, že jsem bez šance, v lidlu "M" znamená, že bych se do toho vešla dvakrát. A oboje je "M". Tak proto jsem chtěla spíš normální krám. Slimky bez zkoušení nedám. Navíc hodně kalhot dělá mezi nohama takovou tu "bábovku", nevim, jak se tomu řiká správně, když tam visí ta látka, to je prostě risk.
Veselka10: co deformuje? Vždyť to jsou normální slimky?

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ellenuschka: co deformuje? Vždyť to jsou normální slimky?

No to máš pravdu a většině žen nesluší.

arrow
Neprodává v Bazaru

Veselka10: aha, už chápu 😊 tak ono když si vezme slimky nějaká prdelatá, dělá jí to mezi nohama "bábovku" a ještě k tomu veme obří tenisky, je to průšvih. Pevně doufám, že to můj případ neni, hlavně je nosim k podpatkům, to taky dělá dost.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ellenuschka: No, asi je to otázka vkusu, viděla jsem slimky na mnoho ženách, některé vypadaly lépe, jiné hůře, ale ani jedné vysloveně neslušely a to i když jinak měla ta děvčata pěknou postavu tak v nich.. prostě krátké nohy, opticky širší stehna a boky-neboky. Stačí ta úvodní fotka, je to jedna z těch lepších a i tak ta nic moc.

P.s. nejde o to, že bych měla něco proti slimkám jako takovým, bohužel ty nepropracované střihy... a to se vlastně netýká jen slimek, příliš postavám nelichotí.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Veselka10: Tedy holky, krajka je pěkná to jo, ale ty střihy ta strašně deformujou postavu.

Jo,to holt tyhle ucuclé střihy dělají.Zkrátí to nohy a zvětší *** l a ještě když si focená holka stoupne jako postižená,tak to už je úplně pecka.

tady, pokud máš stejnou velikost http://www.vinted.cz/zeny/dziny/7413582-luxusni-sl imky-s-krajkou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené