Ahoj, pořídili jsme si s přítelem robota na uklízení! Můžu doporučit. Nakonec jsem nepodlehla reklamě a zakoupila cenově dostupný robotický vysavač Goddess Cl 390. Nechtěla jsem kupovat žádné předražené vysavače v řádech desetisíců.... Zdá se, že zatím je Goddess dobrá vyrianta, ikdyž je trochu více hlučný na můj vkus. Za cenu mezi 4000-5000Kč je to výborný pomocník. Doporučiji! A co Vy, máte nějaké zkušenosti s roboty na uklízení?

arrow
profile_image
Zdenalka
od 15. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem si důkladně pročetla recenze a testy na Robotforu (http://www.robotforum.cz/) a vybrala si jiný model. Peníze mě až tak nepálí a mám ráda kvalitní věci (přesto ale nejsem tak bohatá, abych si mohla dovolit kupovat levné věci ... ) Takže jsem si vybrala podle všech testů, naprostou jedničku na našem trhu a jsem zatím absolutně spokojená. Je to Roomba 581, je zřejmě opravdu chytrá, vyplivuje kabely a střapečky a uklidí všude. Chce občas vyčistit sama ale to zvládám. Kamarádka má jiný, ten má sice UV světlo, ale zase neuklidí, takže já jsem naprosto spokojená a můžu Roombika doporučit. První robovysavač který jsem viděla, byl u manžela v kanceláři, ještě když jsme bydleli v německu, jenže to byl Kärcher a ten byl naprosto neuvěřitelně drahý, ale byl taky dost zajímavý - tady osobní zkušenost ale nemám.

Vážne si myslíte, že levnější věci musí být nekvalitní? Tento názor opravdu nezastávám. Často je to právě vysoká marže obchodníků či výrobců, která vytváří konečnou cenu pro zákazníka... Levnější výrobky nejsou opravdu horší, to mi věřte. Já na Goddess nedám dopustit. Přeji fajn uklízení a ať vysavač dlouho vydrží!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené