arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rogaine - zkušenosti s přípravky na obnovu hustoty a růstu vlasů pro muže i ženy. Další zkušenosti s Minoxidilem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj. chtěla bych Vás moc poprosit o Vaše zkušenosti s Rogainem či jiným přípravkem s Minoxidilem. Kdysi mi ho doporučil známý, kterému neskutečně pomohl..Jenže v té době byl u nás jednak blbě dostupný a jednak neskutečně drahý. Teď jsem nalezla stránku, kde ho mají za rozumnou cenu, tak než do toho půjdu, ráda bych věděla, zda s tou ženskou verzí Rogainu máte některá dobré zkušenosti. Předem děkuji.

arrow
profile_image
TomV
od 16. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Já mám typ - pokud do toho chceš jít, tak to chce fakt trpělivost. A tu dnes má málokdo. Ono to fakt působí na 9 z deseti chlapů, ale musíš nepolevovat! v aplikaci...Dnes by to každý chtěl mít po týdnu zpátky na hlavě, ale neuvědomí si, že ty vlasy taky ztrácely měsíce a měsíce a obnovit rovnováhu ve vlas. folikulech je taky otázka dlouhého času...Jinak o výsledku netřeba víc říct, než že to prostě funguje.Není to žádný zázračný prostředek, prostě Minoxidil a ten prostě zabírá. jen ta trpělivost....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A S tou kúrou pro ženy je to stejné?Máš nějakou odezvu na ten "ženský "Rogaine? jinak dík, povzbudil jsi mě..jen ta má trpělivost...

arrow
profile_image
TomV
od 16. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No kdysi na začátku mé kůry to se mnou začla i kámoška, která si chtěla zlepšit objem vlasů. Jela to 3měsíce a sama sice byla zklamaná protože chtěla všechno hned a hrozně se pozorovala. Navíc to tehdy bylo dost drahý a tak asi čekala že za pár dní bude mít vlasy jak hřívu. Já osobně jsem tedy na ní rozdíl viděl. Ty vlasy se jí víc leskly, byly takové zdravější. Ale nevím jestli vytrvala, skončila vejška a my se neviděli...Ale jestli to funguje i na ženský?...no jasně. Dokonce bych řekl, že i víc, protože u chlapů jsou ve hře ještě genetické dispozice k "plešce" zatímco ženský řeší jen ty stáhlý cěvy na hlavě, což Minoxidil zvládne...

arrow
profile_image
aangie
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já si koupila mužskou verzi, ale na obočí. Po 14 dnech začíná růst tam, kde se deset let ani nehlo. Účinkuje perfektně, ale na vlasy bych se to bála použít, jsou na tom upozornění jako k.r.á.v.a., že pro ženy to není. Proč, nepátrala jsem. Takže asi ženská verze pro ženy a opačně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No právě to teď řeším, že bych si koupila ten Rogaine pro ženy, ale ten je jen 2%, zatímco ten mužský je 5ti % a tak mi přijde že by to třeba fungovalo rychleji...halt ta moje trpělivost, tu budu muset ještě nějak pořešit ...Jo a když jsme u toho.. objednávala jsi u koho? Já to našla nejlevněji na webu bohatevlasy/cz... Mám s nimi dobré zkušenosti, ale jestli je to někde ještě levněji tak se klidně nechám inspirovat

arrow
profile_image
aangie
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já objednávala z ebay, ale jen vzorek 60ml, na obočí to stačí.

arrow
profile_image
Slezi
od 20. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj.
S minoxidilem obecně mám pozitvní zkušenosti. Když budu konkrétnější, tak nejlépe z přípravků vyšel Rogaine. Nechci hanit ostatní značky, tak je nebudu uvádět, každý si musí vyzkoušet sám , ale když jsem přešel na Rogaine, tak se mi postupně snížila svědivost pokožky a přestala se toliko loupat kůže na hlavě. Je pravda, že jsem ho kupoval složitě přes zahraniční weby, ale teď se dá Rogaine koupit i na českém internetu. Nebudu psát kde, páč se to nesmí ale napište mi ,mile rád Vám napovím.

arrow
profile_image
TomV
od 16. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Slezimi: To souhlasím. Já osobně jsem nejdřív sáhnul po Kirklandu: přišlo mi to to samý jak Rogaine akorát za lepší cenu.To byl ale velký omyl. Prostě se to nedá srovnat. Ani v tom komfortu užívání ani v účinku..Jo a Slezi, nemusíš si tu dělat reklamu ,-)...Já myslím, že dneska si to každý rozumný člověk prostě zadá do Heuréky a hnedle ví, jaké možnosti mu český trh nabízí. A osobně bych už eBay ani jiné podobné portály neriskoval ( ze špatné zkušenosti) . Poctivej eshop s dobrým jednáním je v tomhle nenahraditelný.

arrow
profile_image
vzelenemtricku
od 1. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem, prosím, jaké máte zkušenosti s vedlejšími účinky Rogaine foam?
Jsem žena a lékař mi předepsal Rogaine Foam pro muže, říkal, že se toho nemám bát. Při přečtení vedlejších účinku jsem hodně v rozpacích, zda si to na hlavu chci vůbec dát. Je ověřeno, že pokud Rogaine přestanete používat, tak vám nově narostlé vlasy vypadnou?
Díky za případné komentáře.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

vzelenemtricku: Tak to pak doktor ví o čem mluví. Vůbec bych se nebála a klidně ho užívala. Sama studuji medinu a lezi lékaři se pohybuji denně a přesně na toto téma jsem se s dermatology bavila a je prostě pravda, že 5% roztok mám o mnoho procent zaručenější účinky a zároveň neexistuje rozumné zdúvodnění, proč by ho nemohli ženy využívat. A vedlejších účinků se neboj. Samozřejmě, že to v příbalovém letáku vypadá strašidelně, ale zkus si přečíst příbalák k Ibuprofenu.. Povinností firmy je uvést i ty nejhorší varianty aby byla kryta, ale pokud si pročteš klinické studie ve vědecké knihovně na užívání Minoxidilu a vedlejší úč. tak zjistíš, že krom palpitací, nikdy nezaznamenali nic horšího. Já ho používám asi od září minulého roku a ..no prostě mi to změnilo život a sebevědomí. Ne že bych měla vypadaná místa na hlavě, ale moje vlasy byly tak slabounké a tenounké. Žádný účes z toho nešel..takové chmýří..Rogaine udělal zázraky..ale chtělo to trpělivost.

arrow
profile_image
ludmila195
od 7. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

[rAhojky,chtěla bych se zeptat,kde Rogaine objednat,nemohu to nikde najít Moc děkuji za odpověd.Díky

arrow
profile_image
Hellcha
od 13. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, rada by som oživila toto vlákno. PO vysadení HAK mi až drasticky vypadali vlasy Ráno si do nich musím prisypávať tie farebné vlákna v púdri. Na veľa fórach, aj zahraničných si chvália Rogaine / Regaine. Našla som, že pena je vraj účinnejšia ako ten v tekutom stave. Mužská je 5 percentná, ženská 2. Ale v USA už začali predávať aj 5% pre ženy, tá ma ale použitie iba raz za deň, pričom tá pánska 2x. Mám objednanú pánsku, lebo s objednávaním z USA neám dobré skúsenosti. Chystám sa teda používať ju iba raz denne, ráno po umytí vlasov.
Má s tým prosím niekto skúsenosti? Môžem si potom dať na vlasy tužidlo? Alebo ako si mám tie vlasy upravovať?
A ešte sa tam spomína shedding fáza, kedy vlasy začnú na istú dobu voac padať. Toho sa bojím úplne šialene. Aké s tým máte skúsenosti?
Keďže je táto téma staršia, tak dúfam, že tu napíšete svoje skúsenosti s odstupom času.
Bola by som veľmi veľmi vďačná, ďakujem.

arrow
profile_image
Pavla336
od 15. 12. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kamarád minoxidil užíval proti padání vlasů. První dva měsíce to opravdu fungovalo a vlasy se o něco zlepšily, ale po dvou měsících začaly vlasy naopak slábnout a ztrácet pigment a za půl roku už měl na hlavě jen bílé jemné chmíří. K tomu všemu měl vedlejší účinky v podobě bušení u srdce, chlupaté uši, husté soví obočí, problémy se srdcem, úzkosti a deprese. Přestal tedy minoxidil užívat, ale vlasy už zůstaly zničené. Při studiu účinků minoxidilu na internetu pak kamarád zjistil, že v praxi to skutečně účinkuje jen ze začátku (pár měsíců) a po této lhůtě pak začne minoxidil vlasy systematicky ničit a ještě se k tomu přiadají vedlejší účinky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené