arrow
profile_image
Akasha mojeid
od 28. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím,

chtěla bych se zeptat. Vysadila jsem antikoncepci minulý prosinec, ještě jsem to nedostala. U gynekologa jsem byla a prý to je normální, je mi 20 let. Doporučil mi Estrozyn a Ginex, to je na podpoření ženského hormonu v těle nejspíš? Každopádně aktivně cvičím a nejspíš mám zvýšený testosteron, neřekl mi to tedy přímo. Vidím to i na jiných aspektech. Proto jsem se chtěla zeptat, jelikož tyto bylinné extrakty údajně zvyšují i šanci na otěhotnění, zda si tedy myslíte, že bych je i tak měla brát, nebo to nevadí, když s nimi nezačnu?

Děkuji

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Normální to rozhodně není, i když na druhou stranu to není ani neobvyklé. Rozhozený cyklus vlivem vysazení HA má snad každá, ale rok je fakt už moc. Dělal ti gynekolog nějaké testy? Gynex je určitě fajn, s tím druhým zkušenosti nemám. Plus bych pila kontryhelový čaje, udělala si nějakou detoxikační kúru apod, ale v první řadě zatlačila na gynekologa, aby ti udělal nějaký testy, jestli je vše ok. Předpokládám, že teda otěhotnět neplánuješ, takže se určitě chráníš kondomem nebo nějak jinak. V tom případě by podle mého názoru neměl Gynex ani kontryhel vadit, určitě neotěhotníš jen na základě toho, že je budeš užívat. Samozřejmě každý styk může vést k otěhotnění, proto ti nikdo nemůže zaručit, že neotěhotníš.

arrow
profile_image
Akasha mojeid
od 28. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem akorát na krvi, kde mi následně řekl, ať zkusím ty bylinné přípravky. Dobrá, děkuji, zkusím to a uvidíme postupně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené