Ahojky, chystám se objednat z cutesygirl, teď mě ale zarazilo poštovné, zajímalo by mne zda jedno je třeba doporučeně a druhé ne?Nebo jaký je v tom rozdíl?

většinou to dražší bývá doporučeně (že ti přijde oznámení o uložení zásilky a ty si zajdeš na poštu) a levnější bývá obyčejně, že ti ten balíček hodí do schránky.

A nebo také bývá rozdíl v tom, jak dlouho balíček jde. Když ti jde rychle, tak je to za příplatek nebo levnější poštovné jde klasicky cca 10 dní.

Ty anglické názvy moc nevím, ale většinou u toho bývají komentáře, co to znamená...nebo někde v dodacích podmínkách by to mělo být vysvětlené.

Já to právě na cutesygirl nenašla, myslím si, že je to spíše dodací doba, ale nejsem si tím jistá

arrow
profile_image
Maika
od 14. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Milísek
A nepřehlédla ses náhodou? Když posílám balík z Čech do zahraničí, rozlišuje se standartní balík ekonomický a standartní balík prioritní. Třeba do USA je ten ekonomický asi o třetinu lacinější, než ten prioritní.

arrow
profile_image
2bobule
od 7. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Většinou bývá rozdíl v době dodání a možnosti balíček sledovat. Někdy také bývá levnější poštovné bez pojištění, ale měli by to tam mít rozepsané. Našla jsem pouze Standard International Shipping (averages 10-20 business days) pro Evropu. Druhou možnost jsem na jiných e-shopech nenašla.

arrow
profile_image
2bobule
od 7. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tady to máš rozepsané přímo z CutesyGirl: http://www.cutesygirl.com/ShowArticle.aspx?id=2&ar name=International%20Shipping%20Rates

2bobule

Moc děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené