arrow
profile_image
Emily T.
od 3. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

můj příběh je asi hodně podobný, jako příběh většiny ženských, co potkaly toho pravého moc brzo, přišel rozchod a pak to bolelo. U mě je ten problém, že to bolí už 6 let a já nevím, co s tím. Chodili jsme spolu asi v 18, láska na první pohled z obou stran, problém byl, že jsme byli každý odjinud a byli jsme před maturitou, ta dálka byla pak už nezvladatelná s ohledem na to, že jsme neměli ani na autobus, protože jsme tak maximálně chodili na brigády - ale bylo tam všechno - společný zájmy, vkus, vášeň. Rozchod přišel z jeho strany po cca 5 měsících, oba jsme to obrečeli, pak samozřejmě přišly chvíle, kdy mi psal, že mě chce zpátky, že se mu vracej vzpomínky, ale že ví že to nejde....Tím, že jsme každý odjinud, jsme neměli možnost se vídat a před 6 lety ještě nebyly média typu facebook apod. (díky bohu za to, fakt), takže jsem nemohla sledovat jeho fotky atd. Pak šel na vysokou do jednoho většího města a já tam shodou okolností skončila za rok taky. V té době začal chodit s holkou ze školy, byla a je moc krásná, vztah trval asi rok a půl, ona na mě žárlila, takže se se mnou ani moc nebavil, aby si nedělal problémy. Dost mě to překvapilo, myslela jsem, že to je holka napořád, on, když se zamiluje, tak je to strašně fest a má v hlavě jen tu jednu...a touhle si asi ale nerozuměli, byla dost hysterka. Pak se rozešli a v tu chvíli si mě přidal na facebook a začali jsme si občas psát, jeden čas i dost dlouhý zprávy, občas jsme vzpomínali. Asi před rokem nám to na jedný oslavě kamaráda ulítlo a skončili spolu, ale nedošlo na postel, nebyly podmínky...Mně se v tu chvíli zase otevřely starý rány. A teď....já zažila nejhorší léto svýho života, kdy jsem v podstatě nikam nejela, protože můj současný přítel nikam nechtěl a on si dal na ten blbej facebook fotky z dovolený se svojí novou slečnou, opět spolužačka, dokonce teď modelka, opravdu hezká, jak jinak...krásnější fotky z dovolený jsme neviděla, oba tam vypadají úžasně a musím uznat, že jsou nádhernej pár. Jenže mě to neskutečně rozsekalo...je to 6 let a mělo by mi to být jedno...ale není. Probrečela jsem několik dnů a nemůžu vůbec nic jíst. Nevím, jak se s tím vyrovnám - zkusila jsme si ho smazat z přátel na FB, ale on mi hned psal, proč jsem si ho smazala..tak jsem si ho dala zpátky, akorát by tak poznal, že je to reakce na ty krásný fotky...a že prostě neskutečně žárlím a pořád ho miluju. Podotýkám, že já sama mám 4 letý vztah, ale nikdy jsem současného partnera nemilovala tolik, jako tohohle.

Omlouvám se, za tak dlouhý příspěvek, ale já prostě nevím, co s tím, trápím se neskutečně, neumím si představit, že to nějak zvládnu. Holky děkuju za každou radu a povzbuzení, nekdy si říkám, že to nemůže být láska - je to 6 let a není normální takhle žárlit, když jsme spolu byli tak krátce...

Kdyby ti nabídl, že budete spolu, chtěla bys ho? Nebo je to jen nějaká podivná zamilovanost, ale vyměnit bys ho za současného přítele nechtěla? Podle toho bych se zařídila.

Buď o něj bojovala nebo ho vymazala z FB, ať si o tom myslí, co chce a utla kontakty.

arrow
profile_image
Emily T.
od 3. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě bych ho chtěla - on je prostě to ztělesnění mýho ideálu. Z hlediska povahy, zájmů, postoje k životu...včetně přitažlivosti po fyzický stránce a charismatu samozřejmě. Ale je fakt, že další rozchod s tímhle člověkem bych už nezvládla, takže buď napořád, nebo vůbec...Jemu je teď 24, takže pochybuju, že by se chtěl teď usadit, navíc jsou spolu se slečnou teprve krátce, ale já se stejně začla bát, že si jí vezme...což se samozřejmě může za chvíli stát, ale nechápu, proč mě to tak žere...prostě z mojí strany už je to paranoia, nezdravá závislost, zamilovanost, láska?...Neumím to pojmenovat. Přála bych si, aby platilo čas vše vyléčí, ale u mě to prostě neplatí, ne v jeho případě. Spíš by mě zajímalo, co donutí chlapa, aby se vrátil...teď asi nemá smysl cokoliv podnikat, protože on je v té počáteční fázi největší zamilovanosti bohužel. Ale děkuju za reakci...nejlepší by asi opravdu bylo přerušit veškerý kontakty, ale já nechci aby se dozvěděl, že ho miluju - to bych pohřbila úplně - proto si ho nemůžu smazat a navíc ho budu potkávat ve škole, bohužel

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Emily T.: Asi před rokem nám to na jedný oslavě kamaráda ulítlo a skončili spolu, ale nedošlo na postel, nebyly podmínky..

A proč se to po tom ulítnutí třeba nějak někam neposunulo..? Byly aspoň náznaky nějaké snahy, zájmu, nebo jste to prostě přešli jakoby nic a nevyužili šance to spolu třeba zkusit, když vás to k sobě pořád evidentně táhlo..?

Cituji Emily T.: nejlepší by asi opravdu bylo přerušit veškerý kontakty, ale já nechci aby se dozvěděl, že ho miluju - to bych pohřbila úplně - proto si ho nemůžu smazat

Tak si ho aspoň zablokuj na FB, aby se ti nezobrazovaly jeho příspěvky, to myslím nějak jde... on to nepozná a ty budeš mít klid.

A nemyslíš, že si ho třeba zbytečně idealizuješ?

Cituji Emily T.: Spíš by mě zajímalo, co donutí chlapa, aby se vrátil...

Záleží, jak tě bere on, ale bylo tu i téma něco ve smyslu stará láska nerezaví a tam byly příběhy, že i po letech se k sobě dva vrátili.. určitě to jde. Ale samozřejmě kdo ví, co se jemu honí hlavou a jak tě bere. Pokud je vše tak, jak píšeš, pak by stálo o něj možná bojovat. Ale záleží jaký máš současný vztah. 4 roky jsou přeci jen také dost, máš určitou jistotu a nevím, jak ti současný vztah vyhovuje, ale občas je zase lepší vážit si toho, co má člověk doma, než mít roupy a pak přijít o vše. Je to těžká situace a asi to tu těžko vyřešíme.

Jen bych tedy buď utnula kontakty a nebo bojovala (přitom ale zvážila, zda chci přijít o současný vztah). To jsou asi jediné varianty.

arrow
profile_image
Leilisek mojeid
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

58

Já si myslím, že bys nejdřív měla zjistit, jak to má on. Protože bez toho se dál nehneš, Třeba má to samé, ale když vidí, že už jsi dlouho zadaná, nechce se ti do toho plést. Já na tvém místě bych se s ním sešla, promluvila si o tom, řekla mu o svých citech a podle jeho reakce bych postupovala. Buď se ti vyzná z toho samého a pak můžete společně plánovat co dál a nebo ti řekne, že pro něj už to skončilo a aspoň si nebudeš dělat naděje do budoucna.

arrow
profile_image
Emily T.
od 3. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To já právě nevím, pak mi řekl, že bysme mohli jít na večeři, jenže nám to nevyšlo časově a pak se to nějak promlčelo, protože začlo zkouškový, ještě v lednu byl takový kontakt přes skype, spíš to byl s e x po skype a to bylo fajn. A pak asi začal s tou slečnou...a už jsme se nebavili. On je vážně zvláštní typ, nikdy se s ním žádná holka nerozešla, je dost charismatickej a všechny holky na něm vždycky visely - včetně té současné předpokládám podle jejích komentářů apod. Vždycky měl tu nejhezčí holku, kterou mu každej záviděl. Cca před rokem jsem tuhle potkala na chodbě a říkala jsem si, no jestli někdy bude ještě chodit s holkou ze školy, tak to bude tahle...no a samozřejmě jsem měla pravdu. Jediná možnost, jak ho asi dostat zpátky je být lepší než ona...tím nemyslím, že by ses ní teď rozcházel, ale třeba časem...aby prostě věděl, že o něco přišel..

Strašně mi pomáhá, že se tady z toho vypisuju, moc děkuju holky, jsem tu nová a nečekala jsem, že mě to tak povzbudí, už jenom to, že se z toho vypíšu.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Patty: Tak si ho aspoň zablokuj na FB, aby se ti nezobrazovaly jeho příspěvky

Jde to skrýt všechny příspěvky od daného uživatele. Když se na zdi objeví jeho příspěvek, kliknout na křížek a dát skrýt všechny příspěvky od něj - to bych být tebou, Emily, udělala.

Cituji Patty: A nemyslíš, že si ho třeba zbytečně idealizuješ?

Taky si říkám, lidi se za šest let dokáží hodně změnit. Ještě když je to v této věkové hranici, tam bývá rozdíl docela znát.

Reaguji na Emily T.:
A ten nedokonaný sex byl v době, kdy jsi už chodila se současným přítelem nebo jste byli oba single?

arrow
profile_image
Emily T.
od 3. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty: Já si ho právě zablokovala, jenže mi ho to automaticky vyhodilo z přátel....pěkně blbá funkce
U něj je dost problém, že jakmile by asi viděl, že mě má tzv. jistou, tak by ztratil zájem úplně. Je dost žárlivej, vždycky byl..
A můj současný ... no není to ideální. Já letos fakt chtěla někam na dovču a on mi řekl, že ho to nebaví a že se mu nikam nechce, že nemá náladu. A bývalej vzal slečnu do Itálie, kde týden žili a fotili (oba moc rádi fotíme, jsme na umění - architektura, fotky a design) a mně to bylo prostě líto, protože jsem věděla, že bych s nim byla šťastná...jako tenkrát, s ním se prostě člověk nenudí. A dokáže slečně zalichotit...prostě pochválit a dát najevo, že je fakt ta jediná. Všechno jednou končí, ale taky nemusí...

arrow
profile_image
Emily T.
od 3. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Leilisek: On věděl, že jsem zadaná, ale pak jsem byla na chvíli rozejitá s přítelem a to věděl, ale už neví, že jsme se k sobě vrátili...a já nevím, jak to má a nemůžu to zjistit...nemám jak a nedokázala bych si s ním o tom promluvit. Ještě navíc teď, když má slečnu...to většinou kluci nevidí neslyší a asi by mě považoval za nějakou zoufalku a to bych nerada...protože po 6 letech asi fakt jsem zoufalka, že se nedokážu zamilovat...

Cituji Emily T.: protože jsem věděla, že bych s nim byla šťastná...

víš to je právě asi ono, že ty fantazíruješ.... ale vždyť jste spolu byli jen chvíli, nevíš, jak by se choval po roce vztahu, po pěti letech... zdá se mi, že se upínáš k něčemu, co si jenom představuješ a domýšlíš z fotek.

Na jednu stranu bys ho chtěla, na druhou mu to přiznat nechceš. Buď se tedy rozhodni, že to zkusíš a jdi na to nenásilně - pozvi ho do kina, jděte na procházku a prostě to u něj zkoušej....nebo mu to na rovinu řekni, ať víš, na čem jsi a nebo to utni. Ale nic mezi tím.

Víš, jak by muselo být tvému příteli, kdyby to věděl? Vždyť to od tebe není docela fér

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus zjistit, jak tě vnímá on a podle toho se zařiď. Nemáš co ztratit.

arrow
profile_image
Emily T.
od 3. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Mia_Sofia: A ten nedokonaný sex byl v době, kdy jsi už chodila se současným přítelem nebo jste byli oba single?

To bylo v době, kdy jsem byla rozejitá na čas s přítelem...a on mi ještě říkal: "Můžeš mi říct, proč s ním jsi?" kdybych mu měla říct pravdu, tak bych mu asi řekla: "Proto, že nedokážu být sama, protože někoho potřebuju, ale nemiluju ho, protože to nejsi ty.."

arrow
profile_image
Emily T.
od 3. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty:

Máš pravdu, že to není fér Ale popravdě on se taky chvílema nesnaží, takže jsem si říkala, že si za to může sám...což je dost sobeckej názor, naprosto se neomlouvám, je to úplně šílený a chvílema se za to nenávidím...ale nevím, cos tím, asi je fakt, že fantazíruju a třeba bývalej takovej neni, jak si myslím....ale kdykoliv jsem vedle něj, tak mám prostě ty motýly v břiše...prostě to vzrušení, přitažlivost, touha

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Emily T.: a on mi ještě říkal: "Můžeš mi říct, proč s ním jsi?

Jestli k tobě něco tvůj bývalý cítí, pak ho určitě odrazovalo to, že máš současného přítele.
Měla bys ale zjistit, jestli je náklonnost oboustranná, pokud je to už jen z tvé strany, nech ho jít.

Jinak k tvému současnému příteli - není to vůči němu vůbec hezké. Jestli tvé srdce i po 4 letech patří jinému, měla bys mu také nechat možnost najít si někoho, kdo ho bude bezmezně milovat. Podle mě je to vůči němu hodně sobecké. Určitě bych mu neříkala, co k bývalému cítíš, ale vžij se do jeho situace. Taky bys nechtěla, abys byla jen záplatou na jeho nevydařený vztah z dob, kdy mu bylo 18 a stále i po čtyřech letech kdyby miloval jinou...

Cituji Patty: víš to je právě asi ono, že ty fantazíruješ.... ale vždyť jste spolu byli jen chvíli, nevíš, jak by se choval po roce vztahu, po pěti letech... zdá se mi, že se upínáš k něčemu, co si jenom představuješ a domýšlíš z fotek.

Já v tomhle musím úplně souhlasit. Lidi se po pár letech vztahu chovají úplně ale úplně jinak, než na začátku....a fantazie vyčaruje někdy neskutečný věci..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené