arrow
profile_image
brusinka91
od 26. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, potřebovala bych poradit. Před necelým měsícem jsem užila postinor (brala jsem léky rušící HA a stala se nehoda"), vycházelo to zrovna těsně před menstruací. Ta přišla normálně, ale byla delší a silnější, až jsem si říkala, zda to vůbec ještě někdy skončí Pak týdenní pauza od prášků skončila, začala jsem je zase normálně brát. Teď jsem si v sobotu ale zapomněla vzít prášek HA a vzala ho až v neděli ráno spolu s tím nedělním. Jenže to už jsem začala špinit a dneska už krvácím (po 2 týdnech). A to je půlka cyklu, prášky jinak normálně beru. Myslíte, že to je tím postinorem? Měla bych zajít pro jistotu k ženskému? Omlouvám se za detaily, nevěděla jsem jak to zestručnit. Díky za vaše názory.

arrow
profile_image
bednarova.alena
od 24. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky beru HA a měla jsem stejnou situaci - brala jsem léky které snižují HA a pro jistotu jsem si koupila postinor. Po pár dnech jsem začala špinit, trvalo to asi 3 týdny a při týdenní pauze, kdy běžně dostanu menstruaci do 3 dnů, mi začala až po týdnů a byla delší a silnější než běžně. Když jsem se o tom bavila s kamarádkou, znala podobný případ, kdy slečně postinor úplně rozhodil cyklus. Při další menstruaci jsem už měla všechno v pořádku.
http://www.emimino.cz/diskuse/kdo-ma-zkusenosti-s- postinorem-42938/ Tady jsem ještě našla diskuzi o podobném problému

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené