arrow
profile_image
Makuše
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám novou žehličku (Rowenta Respect) a když si vyžehlím vlasy tak jsou chvíli poslušné, ale po pár minutách vypadám rozcuchaně a vlasy mám jakoby rozlítané. Když to učešu tak dobrý, ale to je jen na chvilku. Už fakt nevím co mám dělat, nechci mít na hlavě roští a po každém kroku se upravovat, mě taky nebaví. Myslela jsem, že je to žehličkou (dřív jsem měla Etu 7333 - s tou jsem stejně nebyla moc spokojená), tak jsem si koupila novou. Sice vlasy vydrží rovné dýl, ale roští na hlavě mám pořád. Mám husté kudrnaté vlasy a mám panickou hrůza jít ke kadeřnici ale už budu muset, protože tohle je děs. Konečky mám celkem roztřepené a u kadeřnice jsem byla naposledy v říjnu (po katastrofální úpravě se bojim jít znova ). Nemůžu si po žehlení pak nastříkat na vlasy nějaký přípravek, protože se to hned začne vlnit. Při žehlení stejně pužívám něco na uhlazení od Lorealu. Nemáte nějaký tip jak ty vlasy zkrotit? Nebo stačí navštívit kadeřníka, aby mi s tim něco provedl?

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bohužel takhle to mám taky a všechno mi pomůže jen na krátko Ale nejspokojenější jsem se sprejem Dehumidifier od Lee Stafford, vlasy jsou hladké, nekrepatí a nevlní se (aspoň chvíli)

arrow
profile_image
purple
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bejbee: Dehumidifier od Lee Stafford

Ten mám aj ja rada kúpila som si malé balenie, neočakávala som radšej žiadny zázrak, ale na moje prekvapenie sa mi zdá, že ozaj funguje a najbližšie si kúpim už v normálnej veľkosti.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na tohle je dobrý takový olejíček - Matrix Sleek Look, vlasy pak budeš mít uhlazené a hebké Bohužel jen do té doby, než ho smyješ

arrow
profile_image
lenicka13
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě moje kadeřnice doporučila vetřít opravdu malé množství vosku do rukou a pořádně promnout (pohyb jako když si myješ ruce) a pak lehce přejet vršek hlavy (abys to neměla ulíznutý tak u kořínků trošku "pozvednout") a pak prsty projet mezi zbylými vlasy a konečky. Nakonec přestříkat lakem na vlasy. Pokud někdo myje vlasy ob den jako já, tak to bude OK, třetí den bych to ale už nezkoušela, protože vosk dost mastí :/ tohle dělám po každém žehlení a většinou ráno než někam vyjdu. Není to 100% dokonalé tak jak bych si představovala, ale rozhodně je to o 1000% lepší než to, co jsem na hlavě měla doteď.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené