arrow
profile_image
Michaela
od 2. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moc tomu nemužu uvěřit měla sem přaní ho poznat nikdy na něho nezapomenu spousta lidí ho nemají radi ani neměli ale víc ho radi mají měli a budou a mezi mě patřim i ja moooc mooooc ho miluju a nikdy na něho nezapomenu myslím si že i jíní lidi na něho nezapomenou s tejně jako ja nikdo nikdy nebude jako on at dela co dela prostě ne sice bil trošku blbej že si dělal plastyky nosu a tak ale zase v jínich věcech bil chytrej a ja vim že si tu plastyku abi byl bílej neudělal schvalně byl nemocnej měl po tělem bílí fleky takova ta nemoc tak proto a doufam že bude pořat mezi tema ublíbenima mooooc a mooooc ho miluju a vždy budu

Cituji Nelunka: Byl to člověk, kterej všecko tu bídu ve světě viděl, ukazoval ve svých klipech, že mu to není lhostejný, pomáhal v Africe, přispíval do charity.. Měl ohromný srdce

Jojo, to je asi pravda, jeho klipy byly hodně dojemné. Moc se mi líbil klip k písničce Earth Song...

Bylo by fajn, kdyby se teď odkudsi vynořila informace, že tuto "akci" si Michael Jackson vymyslel jako promo ke své nové desce, plánované šňůře koncertů....ale to se asi nestane. Takže nezbývá než se smířit.

Cituji KES: a slzy se mi vehnaly do očí jeho hudba mi připomíná děctví a každá jeho skladba ve mě vzbuzuje sposty vzpomínek.

Vnímám to stejně...

arrow
profile_image
adusak
od 20. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

At už byl jakejkoliv tak to byla LEGENDA a to mu nikdo nikdy nemuže vzít at si o něm bude ted každý říkat co chce!!!!

Cituji Nelunka: Ale podle mě je to pravda.. Koukala jsem jak se k tomu vyjadřovala rodina a pochybuju, že by na něco takovýho přistoupili a že by to dokázali takhle zahrát..

Přesně...já o tom takhle uvažovala do té doby, než se k jeho smrti vyjádřila rodina...to jsem si pak řekla, tak je to pravda, protože...k tomuhle by se žádní normální rodiče přeci nepropůjčili...

To mi ale řekněte, proč takový velikáni umírají všichni skoro stejně...Hrozně mladí...nebo nějak tragicky..Elvis, Monroe, James Dean, Heath Ledger, Karel Svoboda...Čím to? Jako kdyby ta genialita, sláva a nadání byla vždycky něčím vykoupená?

Nikdy jsem nepatřila mezi jeho skalní fanoušky, vlastním pouze cd Thriller, a poslouchám jiný styl hudby. Ale i přes to si myslím, že Michael dal hudbě hrozně moc, dokonce si dovoluji tvrdit, že možná nejvíc. Nikdo nebude jako on a na světě není člověka, který by toto jméno neznal. Tenhle člověk rozhodně neupadne v zapomnění.

linn
Málokterý genius dokáže žít ve světě dlouho. A když už, tak s nějakými podpůrnými prostředky. Tihle lidé většinou mívají svět, který se s tím reálným neshoduje, a je jen otázkou času, kdy ten rozdíl přestanou zvládat.

arrow
profile_image
adelka32
od 20. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

je to prostě hudebný genius, který už tady nebude,čest jeho památce.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Ahoj, Michael provázel celou mou pubertu. YOU ARE NOT ALONE byla písnička mě a mé první lásky, nechávala jsem mu zahrát, když tápal v našem vztahu, pak jsme byli spolu ještě dalších 6 let,...
Na stěnách jsem měla jeho plakáty.

Včera měl krásné rozloučení na Staromáku.

Byl a v srdcích zůstane dál mým nej zpěvákem.

arrow
profile_image
Petulisek888
od 29. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že se nedá slovy vyjádřit jeho přínos do světové kultury a hudby. Nastala doba konce opravdové Pop music a konce hvězdy, které se už nikdo nikdy nevyrovná. FOREVER!

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tyweee: Včera měl krásné rozloučení na Staromáku.

...uctění památky MJ ze Staroměstského náměstí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Petulisek888: ...uctění památky MJ ze Staroměstského náměstí


Muselo to tam být super*
Tu písničku přímo miluju.
My taky uctili, je to pořád rána. Pro nás zůstane nejlepší zpěvák a tanečník všech dob!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přidávám svou nejoblíbenější... i když všechny jeho jsou prostě božské.

WE WILL NEVER FORGET YOU

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené