1. . .45678910. . .2829

Reaguji na Tamara79:

Vidíš a já mám kámošku, která chtěla 270ml a doktor jí dal 295ml a ještě rok po operaci si nezvykla. Ono i já nechci zbytečně vzbuzovat pozornost, ale zároveň chci mít pěkná a konečně velká prsa.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: jasně,úplně v pohodě,beru to jako tvůj názor díky, no uvidíme,zítra jdu na předoperační a za týden huráá na to.Určitě se pak ozvu a dám i fotky ať můžu zase někomu pomoci v rozhodování

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marulinek:

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marulinek: Jasný,každý má jinou představu.Rozhodně jsu ráda za to co je,oproti tomu co jsem měla předtým,a je fakt,že v létě bych asi mluvila jinak,protože ty prsa jsou výrazdná.
Reaguji na Jíťa2: Škoda že kamarádka tady s diskuze smazala fotky z galerie,měla podobná prsa před opkou jako ty a výškově a váhově taky a dala si 400ml,prsa moc pěkné a říkala že by se nebránila větším,je po dětech.

arrow
profile_image
muminka1
od 14. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Erika30: máš krásné prsa, takové bych si přála..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: to je velká škoda,ráda bych to viděla

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jíťa2: Zkus napsat soukromou zprávu Jahodall a ona ti určitě pošle foto.

Reaguji na Jíťa2: Ahoj Jíťo, přečetla jsem si nadčím přemýšlíš. Pokud mohu poradit, tak já mám po 3 dětech a prsa jsem měla podobně svěšené, tak jako ty. Nyni jsem spokojená a šťastná ale to budeš i ty. Mě doktor chtěl dát max 350 - 375 protože mám asimetrii, ale já ho pořád ukecávala na větší. Dal mě nakonec 400 a 375 a jsem šťastná. On mi řekl po operaci, že menší by mi tu kůži ani nevyply.
Mám je půl na půl sval-žláza.
Zkoušeli jsme také dávat do podprdy impoše, které jsou určené ke představě. A pak jsem měla na tom bílé nevzorované triko - uple, abych měla představu a byla jsem spokojená. Já jsem také malinká 160/52 a sám doktor mi na konzultaci řek, že to vypadá hodně dobře. I když předtím se obával, že to bude hodně. Pokud ti to pomůže já ti fotku pošlu ráda.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: díky,určitě Jahodall napíšu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jíťa2: Napiš,nebudeš litovatTo co ti doktor navrhl mě přišlo hodně málo na vypnutí kuže.Ty se nemužeš přece srovnávat s holkou která tam neměla nic před opkou.Hodně štěstí.

No vidíš, ono je to fakt, jakou má kdo představu, ale je pravda, že aby se ta kůže vypnula, tak je potřeba víc materiálu a nebo pak i modelaci.
Ale prsa Jahodall si pamatuju a vypadají super. ani bych tu velikost neřekla. Ono to zkresluje

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marulinek: Přesně tak,kolikrát mě připadá že těch 400ml vypadá na menších holkách líp jak na těch vysokých.Ještěže ta diskuze tady je

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marulinek: Dívala jsem se na tvou fotku v galerce,ten střední profil se k tobě bude hodit víc jak vysoký,ale dala bych alespon 375ml když už to stojí tolik peněz

Reaguji na Marulinek: Děkuji
Ty jsi také čerstvě po opce? To je supr pocit, že? Pokud je vše pořádku, tak je to paráda. Jaký máš nakonec profil? Já mám vysoký. A také zn. Mentor kulaté.

Reaguji na Marulinek: Peomiň já jsem mimo. kOukám na tvůj profil a čtu si že půjdeš 27.2 na obku a mám pocit, že už to bylo. Asi chci jarooooo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené