arrow
profile_image
Bremberry
od 2. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, řeším ted rozsáhlejší růst chloupků ve 23 letech.

Nevím,jestli je to vysazením antikoncepce (3 měsíce zpět) nebo to je nějaký přirozený proces. Začaly mi růst né hustěji, ale do větších ploch. Např. od zápěstí k malíčku, na tvářích (zlehka) a na bradě...
Co to je?
Ptala jsem se i moji mamky,jestli si neprošla něčím podobným a ona mi říkala,že jen po porodu a časem se to vyrovnalo..

No tak kéž by to bylo tou antikoncepcí a vymizelo by to časem.
Co myslíte vy??

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím si, že to bude tou antikoncepcí. Asi se ti zbláznily hormony. Já prožívám něco podobného - jsem v 8. měsíci a už na začátku těhotenství mi narostly jemné chloupky po celém břiše - fakt bezva chloupky jsem tam sice měla vždy, ale bylo jich málo a nešlo to moc vidět, ale teď je to rozhodně četnější a určitě za to můžou ty hormony, navíc se mi zdá, že mi rostou rychleji i chloupky na nohou, celkem otrava
Nicméně co s tím ti asi moc neporadím, já sama si říkám, co jako s tím břichem budu po porodu dělat? Představa, jak ho třeba epiluji voskem je pro mě šílená tak snad, až ho pak další léto opálím, tak to zase aspoň zesvětlí...

arrow
profile_image
Bremberry
od 2. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem naštěstí blond a rostou mi i blond chloupky, tam kde byly tmavší mi to zas zesvětlalo u moře,tak si to tak raději nechám a nebudu depilovat,aby se to nezvrhlo.
Mamče jsem se ptala, co znamenalo to jeji "časem" at upřesní dobu trvání.
Ona řekla do 40 a pak před přechodem a po přechodu bez chloupku.
Ale každý to má individuální že. Doufám, že nejsem po ni.
Byla i opakovaně na nějakém laseru, který ji to měl na vždy odstranit,ale prý potom cca po 5měsících ji to začalo růst znova a už by na to nikdy prý nešla..

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bremberry:

Tak já jsem tmavý typ, takže i ty chloupky jsou bohužel tmavší ale zas jak říkáš, když se v létě opálím, tak právě naštěstí zesvětlí a působí pak jako takové chmýří...
Stejně jak píšeš ty - asi se taky nebudu pokoušet je nějak odstranit, ale holt se smířím s tím, že ty chloupky mám a v létě nejsou aspoň tolik vidět
Na laser bych asi taky nešla - je to celkem drahé a navíc, jak píšeš, ne vždy to je "napořád"... Ale třeba pod paží, v tříslech a na těch holeních mě ty chlupy tak otravují, že bych je nejradši opravdu odstranila na věčné časy, protože to neustálé holení mě fakt nebaví (hlavně to podpaží - jeden den oholím a druhý den už jde vidět "strniště" vzhledem k tomu, že jsem právě tmavá, takže to v létě musím holit každý den jak vzteklá a ty intimní partie vlastně to samé...)

arrow
profile_image
Bremberry
od 2. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jo tak takový rychlý comeback mám taky. Ráno oholím, druhý den strniště, ale co no.
Ber to tak, že nejsme jediné a na dovče se taky holím každý den,jinak tak co 2 dny. By mě z toho trefilo

arrow
profile_image
mishenka
od 19. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vysadila jsem v lednu antikoncepci a zdá se mi, že jsem taky více ,,chlupatější". Hrůza... Navíc jsem dost světlá a tmavší chloupky a jak letos nebylo moc sluníčka, tak se mi ani nevyšisovaly.

arrow
profile_image
Metusína
od 26. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Někdy se po vyzasení hormonální antikoncepce vzbouří hormony a projeví se to nadměrným ochlupením. Nezbývá, než rok či dva počkat, až se dá tělo z následků hormonálního šoku dohromady.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené