arrow
profile_image
Greetje
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už delší dobu bych se na to chtěla zeptat. Mám už od mala rozšířenější zornice, než většina lidí. Na normálním světle venku, když svítí slunce to poznat nejde. Ale při umělém osvětlení je mám téměř přes celé oko (duhovku). Všímá si toho hodně lidí a každý hned se mě ptá, co to je a jestli něco nezobu (myšleno, jestli neberu nějaké drogy). Tak by mě jen zajímalo, čím to může být. Jestli to taky někdo tak máte. Nebo někoho znáte. Zatím jsem nikoho nepotkala se stejným "problémem" (mě osobně to nijak nevadí a v ničem nepřekáží).

arrow
profile_image
kukinaa
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já to mam taky....chodim k očni protože poslednich par roku špatně vidim a nosim čočky...a když si mě prohližela ptala se me jestli beru nake prašky a pak mi takovym tim svítítkem dlouho svitila do oči a furt si me prohližela, chodime zaroven s mamčou tak se ji ptala jestli to mam od mala a když přikejvla tak řikala že je to určita vada ale že pokud mi to nijak nevadi takže to nemusim řešit....nevim jestli to maš teda taky od mala jestli jo tak na to kašli a jestli až posledni dobou se ti to děje tak zajdi proste za očni

arrow
profile_image
Berilka
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

přítel to má taky a taky se ho pořád někdo ptá, jestli něco nebere A on opravdu nic nebere

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

objevilo se mi to při zkouškovém, když sem byla ve stresu a nevyspalá, okamžitě si toho okolí všimlo a ptalo se mě na to samé, jestli v něčem nejedu a bylo mi to samotné nepříjemné, cítila jsem jako jsou rozšířené a byla jsem taková nervní už jen z toho, že to vnímám..... normálně mám rozšířené zornice při MS...tak nevím, ale permanentně rozšířené zornice..to jsem ještě neviděla

Mám to taky.. Snad odjakživa a taky se mě furt někdo ptá jestli v něčem nejedu.. Už mě ani nebaví jim to nijak vysvětlovat..

Mívají to lidé, co špatně vidí, nebo "nervově labilní". Já je mám taky rozšířené, ale ještě se mě nikdo neptal, jestli v něčem nejedu.

arrow
profile_image
Greetje
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama, mám to už od mala, zrak mám dobrej, vidím vše pěkně ostře, žádná vada na zraku, nijak to nevnímám. Jen ti lidi pořád něco maj s mýma očima. Jinak nejsem nijak stresovaná ani labilní, takže to snad bude v pořádku.

Cituji earth88: objevilo se mi to při zkouškovém, když sem byla ve stresu a nevyspalá

jo ono se to ve stresových obdobích prej objeduje.

arrow
profile_image
andulička
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jé ahoj holky, já už myslela, že na to trpím sama, neznám nikoho z okolí, kdo by to měl taky. Vidím krásně a žadný problém se zrakem a s drogama nemám, nijak mi to nevadí, až na ty lidi.. Nebaví mě jim pořád vysvětlovat, že drogy opravdu neberu. Poprvé si toho u mě všimla sestra, když mi bylo 13 let, no a od té doby se mě ptá snad každý pátý člověk vyrůstala jsem ve stresu, a i teď to není o moc lepší. Myslíte, že to může být tím? až někdy stres opadne, je šance, že se to dá do normálu? má s tím někdo zkušenosti?

arrow
profile_image
Greetje
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to teda ze stresu irčitě nemám. Řekla bych, že tím to snad ani být nemůže, a do normálu nevím, spíš si myslím, že nedá. Ale já už to nějak neřeším. Když se mě někdo ptá, tak prostě řeknu, že to takhle mám a hotovo. Nic víc nevysvětluju

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené