arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj chtěla bych se zeptat..co by jste doplnili k mému tetování..Mám na bedrech(trošku výš na zádech spíš) dráčka.je uplně užasny mám ho strašně ráda..Ale chtěla bych ho rozšířit na jednu pulku zad/na jeden bok.prostě aby to jako bylo na boku pod rukou(přiložím obrázek jak to myslím).. Chtěla bych něco jemnějšího než je ten dráček,ale aby se to ktomu hodilo.Mám sice svou představu.Ale neumím moc kreslit,takže s tím musím jít za tatérem.Ale nevím jestli mu to dokážu jen z hlavy vysvětlit (neumím totiž moc vyjadřovat abstraktní představy)a zádné podobné obrázky najít nemůžu....Takže jestli je tu někdo,kdo zahledl obrázek něčeho,co by se k mému dráčkovi hodilo(nebo by měl nápad jaký motiv se k němu hodí),tak prosím sem s ním A třeba se trefíte zrovna do mé představy,bylo by to super.. moc vám děkuju

mně by se k dráčkovi líbil oheň tak se podívej do galerií tetovacích salonů..abys pak tatérovi mohla ukázat nějaké konkrétní obrázky

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lole: líbil oheň

tak, oheň do takových "krucánků" jako u těch květin.. to by bylo moc pěkný

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na facebooku je skupina Galerie tetování a tam jsou desítky obrázků, jak si holky rozšiřovaly obrázek na celý bok. Kámoška měla pár hvězdiček a teď to doupravila taky na větší část boku, viz. obrázek. Ale ty máš toho draka vprostředku páteře ne? Asi bych googlila nějaké japonské tetování. Přeci jen drak mi přijde takový asijský, tak tam bude určitě spoustu obrázků.

arrow
Neprodává v Bazaru

No já právěm googlím už tak pul roku..Ale všude jsou jenom nějaké ornamenty a zakroucené čáry.. a to nechci,protože to nedává žádny smyl..Reaguji na lole: Jinak ohen by byl fajn..Ani me to nenapadlo,protože si ho neumím vytetovaný ani představit.. Zkusím to navrhnout.jestli to dokáže nakreslit nejaký tater..

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Peg: Zkusím to navrhnout.jestli to dokáže nakreslit nejaký tater..

to ti nakreslí každej schopnej tatér, uvidíš
osobně bych ten oheň nechala udělat černě a stínovala barevnou

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Právěže nejlíp by ti poradil tatér, ten si k tomu dokáže něco představit, i jak by to mělo vést a ukázal by ti to nakreslený. Podle mě je ten drak moc malý na to, aby mu šlahaly plameny až na bok, nebo teda si to moc neumím představit, každopádně oheň jako takový se k němu hodí. Možná by ti ho i tatér překreslil (což ale asi nechceš). Zrovna ty kytky, co jsi sem dala, jsou myslím překreslené staré tetování..

arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

cokoliv tam budeš přidělávat, rozhodně v barvách, jinak toho dráčka utopíš v černým pozadí....nějaký ohnivý ornamenty by nemusely bejt špatný...anebo vytvořit vyloženě nějakou "situaci" - jeskyně, les, kořist....dá se toho hodně, jde o to, jakou máš představu, jestli to chceš jen něčím "ovinout", anebo tomu dát nějakou myšlenku a příběh..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Doodie_M: no právě,že myšlenku a příběh bych tomu dala ráda..já tu mšlenku mám i v hlavě jen nevím čím ji vyjádřit.. to je právě dost těžké..A ty barvy si neumím představit.mě se barevné tetování nelíbí,maximálně jen nějak barevně dostínovat..ale muselo by to být uplně jemně..

Ten je krásnej!Atˇ ti udělá návrh tatér!Já mám přímo na kříži, a v nejbližší době ho chci malinko rozšířit a dát tam i bílou barvu abych ho zjemnila.

arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Peg: nelze tu myšlenku vyjádřit nějakou metaforou, která by se dala přenést do obrázku? koukám na to, a ten dráček není moc detailní, je to prostě pár černejch plošek..já si myslím, že s černým pozadím to bude působit hrozně "ponuře" a ve finále paradoxně nevýrazně...mně se dřív barevný kérky taky nelíbily a nedovedla jsem si představit, že bych si dala jinou, než černo - max. bílou, už jsem od toho byla fakt krůček, a pak se mi začaly měnit "chutě" a dneska bych naopak jinou, než barevnou nechtěla, a řeším už smysluplnej motiv (a prozatím nemám žádnou, takže mi vlastně vůbec nemusíš naslouchat .o))) ) na holkách mi připadaj jenom černý kérky moc "tvrdý"

Reaguji na Peg:
na boku to bolí jako čert....auuu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Správný tater by ti měl umět navrhnout obrázek - dojdeš, ukážeš a připadně donést ten obrázek s kytkama a vylíčit mu asi tak, jak si to představuješ. Záleži, jestli chceš takovy krouceni, či třeba to nějak hodit do obrazu - třeba drak a kolem hory
Když jsem chodila já, tak jsem si vždycky něco vybrala z nabídky, řekla svou představu a tater to nějak upravil, aby to nebylo přesné z obrázku, co jsem mu ukazala. Aby to byl prostě originál.

Ahoj, omlouvám se zakládající, že sem lezu taky bych chtěla rozšířit tetování (na lopatce), neuměla byste některá dokreslit stávající motiv?

arrow
profile_image
NiCoo
od 15. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jak si dopadla, Peg? už máš nějakej návrh, nebo dokonce doplněno?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené