arrow
profile_image
Amazing
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Do dohody si můžete uvést, že žádáte o ukončení pracovního poměru dohodou ke dni 31.01.2012, a to z důvodu stěhování do místa trvalého bydliště XY (pokud máte trvalé bydliště "doma"). Stačí, kydž Vám zaměstnavatel na návr dohody napíše, že souhlasí s ukončením ke dne 31.01.2012. Pokud budete měnit např trvalé bydliště můžete tento důvod uvést na úřadu práce a doložit doklad o změně. Určitě po Vás budou chtít prvotní doklad - dohodu o skončení. Stěhování může být za určitých okolností právě tím vážným důvodem, to znamená, že by po Vás mohli na ÚP chtít i důvod stěhování.
Jinak pokud neprokážete vážný důvod, může Vám vzniknout nárok na podporu ve výši 45 % z průměrného (pravděpodobného) čistéhoměsíčního výdělku, který účetní vypočte za období říjen, listopad, prosinec 2011 (poslední ukončené čtvrtletí).

arrow
profile_image
Amazing
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo a veřejná služba je skutečně pro uchazeče nad 2 měsíce trvající evidence. Přednostně ale budou vybírání uchazeči s evidencí déle než 12 měsíců. To ale nevylučuje nařídit skutečně VES již po 2 měsících. Pokud ji dotyčný odmítne, opět bez vážných důvodů, vede to k vyřazení z evidence.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Amazing: Jo a veřejná služba je skutečně pro uchazeče nad 2 měsíce trvající evidence. Přednostně ale budou vybírání uchazeči s evidencí déle než 12 měsíců.

No a jelikož uchazečů, kteří jsou na ÚP evidováni déle jak 12 měsíců je požehnaně, tak bych to fakt neviděla tak černě. Jak jsem psala, znám opravdu dost lidí, kteří jsou na ÚP evidováni dost dlouho a nikdo je ještě nikdy nikam neposlal. A kor v Praze, kde by takových míst museli mít tisíce.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené