arrow
profile_image
Vilík
od 26. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím vás
Chystám se na zvětšení prsou,našla jsem na netu RRC CLINIC Hluboká nad Vltavou .máte prosím někdo z vás nebo z blízkého okolí zkušenosti s touto klinikou?Nenašla jsem žádné recenze ani fotogalerii.Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vilík:
Ahoj, já mám zkušenost s Dr. Kurialem a Dr. Maříkem - z RRC Klinik Hluboká. Jsou to odborníci a mají perfektní profesionální přístup. Poradí, do ničeho tě nenutí, vyjdou ti vstříc, ale zase na druhou stranu třeba řeknou, co již není možné atd.

Oba operujou jak na Hluboké tak i v ČB v bývalé vojenské nemocnici a zaleží, kde je místo, nebo kam chce jít, tak tam tě uloží. Já byla v ČB. Měla jsem modelaci a zmenšení (a měla jsem ještě zvlastní požadavky a vyšli mi vstříc)

Ocenila jsem i pooperační péči, kdy člověka nenechají v bolestech, ale kdykoli jsem si řekla, tak sestra přiběhla s něcím na bolest a to zabralo ...
Cenově jsou hodně vyhodní, až jsem se toho bála, jak jsou levní, ale dělají kvalitní výsledky.
Klidně se ptej, písni třeba osobku.
Např. na konzultaci se mi Dr. Kurial věnoval, tak jak jsem potřebovala, mohla jsem se na cokoli zeptat, necítila jsem se nějak časově omezená, i když za mnou čekali další, tak měl na mě čas. Je ochotnej komunikovat i po telefonu a mailu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Také jsem tam byla a naprostá spokojenost...jak s výsledkem, tak s přístupem Mudr. Kuriala a sestřiček a s cenou také. Vybrala jsem si 2. nejdražší implantáty (anatomické) a platila jsem se vším všudy 59 tis.

arrow
profile_image
gastra24
od 7. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj ja tam byla před týdnem u p.Maříka s nosem na RRC Hluboká.Sice píšu trochu déle,ale třeba se někomu tahle zkušenost hodí )
Výsledek ještě bohužel nevim(dozvim se za týden po sundání sádry).Co se týče péče na RRC absolutní spokojenost.Nemůžu absolutně nic vytknout.Byla jsem fakt moc spokojena )

Já jsem přesně týden po augmentaci a naprostá spokojenost. Personál perfektní, měla jsem se lépe než na hotelu . Jinak mám také anatomy pod sval a platba též 59 tis.

arrow
profile_image
Papavča
od 9. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

klinika perfektní, to ano. Já tady byla v letos v říjnu na zmenšení a modelaci u Mudr. Kuriala. Metodou tzv. vnitřní podprsenky. A ačkoliv jsem si Mudr. Kuriala vybrala na základě většinou pozitivních reakcí, já jsem úplně dobrou zkušenost neudělala..
Ale přeju vám holky jen samé lepší zážitky a hlavně výsledky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené