arrow
profile_image
sakura1
od 28. 2. 2023
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem, sledujete někdo reality show Ruža pre nevestu? Co na to říkáte, myslíte že je to doopravdy nebo je to jen divadýlko pro diváky? Mě na tom trochu nesedí, že Livia a Katka už byly v minulosti v Take me out. Což měla být také seznamovací show, ale ve skutečnosti tam šlo o to, zesměšnit nebo ztrapnit účastníky - muže, kteří tam přišli.

arrow
profile_image
Vejnarka88
od 6. 4. 2023
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Většina věci a show v televizi, je domluvaná a tak nějak fake. Boužel. Ani výměna manželek a jejich scény nejsou vždy čisté ale zasahuje do nich štáb a režisér. Ne jinak to je i u těchto show. Potřebuji udržovat sledovanost, proto do těchto věcí zasahují a vždy je to nejak předem domluvené. Samozřejmě v dnešním světe, když můžete mít povolání jako " účinkující realitních show" není nemožné asi nic.

arrow
profile_image
sakura1
od 28. 2. 2023
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já vím, že se u těch reality show nedá moc počítat s tím, že je to čístá pravda. Ale předně bych čekala nějakou snahu ze strany produkce, aby to působilo na diváka věrohodněji a ne tak amatérsky. Třeba český Farmář hledá ženu byl podle mě zvládnutý dobře, i když tam občas něco vyplavalo... Což mi tady v tom případě, kdy 2 soutěžící byly v jiném seznamovacím pořadu, Virginie byla v pěvecké soutěži v tv a na nějaké miss, na miss byla i jiná soutěžící a Bejba byla ve farmě, připadá nezvládnuté. Takže výběr adeptek nepůsobí jako výběr běžných holek, jako spíš slávychtivých, když jich tak velká část vystupovala v tv už před tímto pořadem. A na druhou stranu jak probíhal ten nábor, to by mě taky zajímalo. V prvním díle se holky při seznamování bavily o tom, jak se jim Tomáš líbí. Z toho soudím, že nevěděly ani jak vypadá, když se přihlašovaly a účastnily výběru do pořadu. To jim někdo řekl, jestli se nechtějí seznámit s úspěšným zahraničním podnikatelem a ony nadšeně souhlasily, aniž by věděly, jestli jim bude aspoň vzhledově sympatický? Vážně?

arrow
profile_image
Vejnarka88
od 6. 4. 2023
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No to si právě úplně nemyslím, že neví do "čeho lezou". I když je dnešní svět plný zlatokopek, které nemají problém být se "starým" chlapem, který je ani nepřitahuje jen kvůli penězům. Ale...Mě už spousta těchto věcí přestala bavit, protože mě to zklamalo. Výměna manželek, i třeba Survivor, co teď jede v telce, je to všechno taková hezká fraška...Ale lidi se budou dívat pořád, protože je to zajímá a je to přece show...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené