arrow
profile_image
Vája.10
od 24. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, jaké doplňky k těmto šatům - boty, psaníčko, bižu.

arrow
profile_image
ewule
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vždyť je to pořád dokola.... Za prvé bych aspoň uvedla něco o sobě (barva vlasů, pleti) a hlavně taky to, kam si chci šaty vzít. Předpokládám ale, že teď v zimě asi na ples (otázkou je, na jak "honosný"). Taky není na škodu uvést z jakého města jsi, pokud chceš třeba konkrétně radit s bižuterií a kam pro ni jít.

Vzhledem k tomu stříbrnému zdobení bych bižu volila taky stříbrnou, a to náušnice (ne přehnaně nápadné) a náramek nebo jeden výraznější prsten, určitě ne nic na krk.
Co se týče barvy doplňků - boty a psaníčko, tak opět buď stříbrné barvy nebo nude. Rozhodně ne bílou (kombinace jako z cukrárny) ani černou (příliš tvrdá k růžové, můj názor).

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky záleží, pro jakou příležitost se oblékáš.
Jinak souhlas s tím, že díky ozdobnému výstřihu už rozhodně nic moc nápadného, rozhodně ne náhrdelník, ale to asi víš i sama. Já bych zvolila nějaký ne moc masivní stříbrný náramek (předpokládám, že ten "límeček" je stříbrný, není to úplně dobře vidět) a nude lodičky a nude psaníčko - jestli jde o nějakou civilní záležitost. Jestli jde o něco většího, tak klidně to samé v nějaké stříbřité verzi, ale to trochu bacha, abys to nepřehnala se "zářivostí".
A vzhledem k tomu, že mi ty šaty připomínají styl 60. let, tak bych možná zvolila i odpovídající účes (buď nadýchaný drdol, anebo jenom jednoduchý ohon, jestli jdeš třeba jen na rande) i líčení - určitě žádný tmavý, rádoby opálená make-up nebo něco podobného, spíš světlou pleť, výrazné oči, ne moc nápadná pusa... Ale jak bylo psáno shora, taky záleží na tom, jaký jsi typ a co ti jde, abys ze sebe zbytečně nedělala něco, co ti nebude sedět.

Náhrdelník určite nie,keďže samotné šaty majú zaujímavú aplikáciu...Inak neviem kam ich chceš nosiť,ale doplnky by som určite nevolila čierne,ale pastelové.Čierna by bola k tomu až moc tvrdá.Topánky napríklad v nude farbe...mne by sa k týmto šatičkám páčili vlny alebo pekne upravený drdol

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené