arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji TheCarex: u zkoušky mi jako první zdělila, že mám krásné šaty

Mě zase bylo zděleno, že mám hezky opálené nohy a kde jsem k tomu přišla
Ale k tématu, líbí se mi i ty první šaty(pokud budou opravdu v délce minimálně 8cm nad kolena), ale určitě bych přes ně dala sáčko a nesundavala ho. Nejlépe černé, aby to nepůsobilo tak rozverně Jinak souhlasím i s tím, že bys mohla sama vědět, co se u vás na škole toleruje a co ne.

arrow
profile_image
Wenous
od 18. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já bych si vzala ty lososové

Já bych si na státnice šaty nevzala, u nás je nutností kalhotový nebo sukňový kostýmek, košile... To, co ukazuješ na obrázku je tak možná na plovárnu... Ale záleží asi na politice VŠ profesorů...

arrow
profile_image
tralala
od 17. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně se líbí ty lososové a k tomu bolérko, abys neměla odhalená ramena .

arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kejmiiis: co ukazuješ na obrázku je tak možná na plovárnu...

?

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, studuju ekonomii na MU v Brně. Ze všech těch desítek zkoušek, co jsem absolvovala, jsem musela mít společenské oblečení snad jednou. Jinak se to moc neřeší, lidi opravdu chodí oblečení různě. Zatím u mě vedou asi ty lososové šaty, protože ty modré se slečně při "catwalku" na stránkách ASOSU docela vyhrnovaly nahoru, to by mě znervózňovalo. Ale docela jste mě nahlodaly s těmi holými rameny

Reaguji na zuzak: No bohužel mi to tak příjde

Reaguji na TheCarex: Ne, nestuduji teologickou fakultu. Na určitých školách se toto bohužel vyžaduje, za to jaký máme na unverzitě kodex opravdu nemůžu at si každý ale nosí co chce

Mám na zimní státnice naplánované stejné oblečení, jaké jsem měla na poslední svatbě. Tam jsem k tomu ale měla korálově růžové lodičky, na státnice bych zvolila béžovou/nude klasiku. Některé šaty, které tu zakladatelka ukázala byly vhodně střihově (snad jenom délka?) a pokud nemáte nějaký přísný dresscode, tak bych se těch barev vůbec nebála. Asi bych to s nimi nepřeháněla, zakryla ramena, ale jinak by to mělo být v pořádku.

(Už jedny státnice mám za sebou, v černo-bílých šatech s výrazným fuchsiovým detailem, a nikdo se nad tím nepozastavil, spíš to byla příjemná změna mezi tou změtí černé a šedé - a to jsme státnicovali v 35° horku.)

arrow
Neprodává v Bazaru

Vzala bych si ty modré

arrow
profile_image
Veronika10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já bych si je rozhodně nevzala. Jak barva tak střih. Měla by jsi působit trošku na úrvovni, elegantně a né jakože jdeš někam do akce ) Mě taky čekají zkoušky a určitě jdu v černých koktejlkách ptž s nimi nemůžeš nic zkazit.

Holky, a čo hovoríte na tieto šaty? Sú mi v skutočnosti dlhšie ako na modelke (modelka je asi hodne vysoká) - no stále sú pár cm nad kolenom. Zobrala by som k nim čierne uzavreté lodičky.

Reaguji na flyaway: Řekla bych, že to je naprosto vhodné. Možná třeba doplnit zajímavým šperkem

arrow
profile_image
Lejlaaa
od 22. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já ti nevím, ale přijde mi, že někdo to zbytečně řeší. Asi fakt záleží, jak to daná škola vyžaduje, ale u nás byli v komisi někteří oblečení daleko hůř než my studenti (sukně těsně pod zadek, holé nohy, sandály na podpatku a podobně). Spousta holek měla holé ramena a nikoho nenapadlo to řešit. Já jsem teda měla přes šaty kratší sako, ale délka šatů byla tak 10 cm nad kolena a taky to nikdo neřešil

arrow
profile_image
abinka mojeid
od 18. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já si teda myslím, že je docela na místě to řešit..podle mě to, co si dáš na sebe, je tvoje vizitka A určitě je to ku prospěchu, působit jak již tu bylo řečeno na úrovni Člověk by měl vědět, co se sluší a patří, když jde na takou událost..já šla na státnice v černých pouzdrovkách a uzavřených lodičkách..podle mě ale takové ramínka, jako jsou třeba u těch modrých šatů až tak nevadí pokud to nejsou špagetové ramínka, tak by to neměl být problém..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené