arrow
Neprodává v Bazaru

Dneska jsem si koupila čaj na pročištění od Ryoru. Zpozorovaly jste nějaké změny? Já jsem poslední dobou hodně unavená, asi tou zimou nebo co.

arrow
profile_image
anysekk mojeid
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslíš ten Lymfodren?? Já ho pila cca měsíc (spotřebovala jsem celou krabičku) a přišlo mi, že se mi trošku odvodnila lýtka (byly mi volnější kozačky), jinak nic převratného, ale čaj je dobrý, cenově dostupný, určitě ho do budoucna opět koupím

Nemám sním zkušenosti, každopádně si myslím, že každý čistící čaj je dobrý, hlavní je ho pít pravidelně alespoň 6 týdnů a pro lepší efekt vyčištění organismu se snažit co nejvíc omezit bílý cukr ( když chceš sladit, tak kupo alespoˇtřtinový), pak bílá mouka- lze nahradit např. špaldovou a taky mléčné výrobky. A hodně pít čisté vody.

arrow
profile_image
Iso-bel
od 21. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jestli myslíš Lymfodren, tak já jsem zrovna uprostřed druhé kúry (druhých 6 týdnů po půl roce). Je to nejlepší čistící čaj, který jsem kdy pila. Za prvé mi chutná a za druhé doopravdy funguje, vidím výsledky. Například jsem vždy měla povlak na jazyku, který mi po pravidelném pití Lymfodrenu zmizel, pročistila se mi pleť (pozor, nejdříve se zhorší, dělají se mi podkožní boláky, které nikdy nemám, ale to je známka toho, že dochází k odstranění nečistot z těla), mám kvalitnější vlasy a nehty. Určitě doporučuji, vecpala jsem ho teď i mamce a ta je také spokojená.

Ahoj, já taky dělám s tímhle čajem pravidelné kúry a cítím se lépe. Přijde mi, že i to poznam i na pleti, že má lepší kvalitu. A rozhodně vlasy, jsou lesklejší - nebo jsem si to vsugerovala Hlavně je za dobrou cenu, takže i kdyby ti tolik nezabral, tak nemáš čeho litovat Ale myslim, že budeš taky spokojená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené