jak se pozná originál?...na internetu je toho spousty..třeba za 2500 už může být originál?jak ho poznat?...

URLTomuto tématu se věnovali v článku přímo zde, na omlazení.cz, pro základní informace doporučuji přelétnout

Reaguji na DoKu:
Originál se pozná těžko, kostka bývá občas hodně totožná, ale pozná se to v materiálu, což je při koupi přes internet nemožné rozeznat. Já jsem si šálu moc přála a dostala jí k narozeninám, dle mě se vyplatí si raději ušetřit a mít originál než mít nějaký kšunt za 2500,-, což se i tak zdá hodně.. A jelikož se cenově šály pohybují kolem 7000,- tak jakékoliv podezřelé ceně ( což 2500,- je ) bych nevěřila..

Navíc šály - já mám šálku z 51% vlny a 49% hedvábí jsou snad z nejlepšího možného materiálu, netrhají se jako shawly od Vuittonu, nemusím jí pořád kontrolovat, jestli se mi někde neztrhla, takže paráda. Zahřejí a přitom se dají nosit i v létě, jsem opravdu moc spokojená!

Reaguji na Bajina8888: děkuju za radu kočkoasi si raději ušetřím..

Reaguji na DoKu:
Není zač ! Opravdu je lepší si raději pár měsíců šetřit než se pak někde napálit, bohužel Burberry se začalo taky hodně padělat

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Originál se poznává těžko (na fotu), já ráda kupuju vlněné a kašmírové, jednu jsem sehnala v přepočtu za 1000 Kč, kašmírovou a je skvělá, ověřený originál. Ty vlněné a kašmírové jsou v nabídce Burberry pořád, takže naposto nadčasové. Bála bych se kupovat přes net takové ty fáčovinové, ale pokud je podejce solidní a šála je z už výše zmíněné vlny či cashmer, tak bych se nebála. Starší šály se dají sehnat za nádherný peníz, přesně jako ta moje. Jen bych nikdy nekupovala ty bavlněné přes net, nevěřím tomu.

arrow
profile_image
Jani88 mojeid
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, takže si myslíte, že ze 100 % bavlny je to blbost, že by to byl originál? Díky za názor.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené