arrow
profile_image
chameleonek
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
potřebovala bych poradit. Před víc jak rokem jsem měla salmonelu, ale i když už mám výtěry v pořádku a mělo by být vše ok, tak mě neustále trápí zažívací problémy. Nemáte někdo radu jak dostat zažívání zase do pořádku?

arrow
profile_image
Ivettkaa
od 1. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A řekla jsi to praktickému lékaři? Nech si předepsat sirup na obnovení střevní mikroflóry (dostala jsem to po dlouhodobé antibiotické léčbě a zabralo to hned). Pokud není problém jen v nedostatku bakterií, doporučuju z vlastní zkušenosti pít aloe vera, já mám od LR a spokojenost. Ze supermarketu nebrat, to je jen reklama.

Nebo koupit dobrá probiotika v kapslích, dá se to zkombinovat, ale samotná aloe nepomůže.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Aloe také doporučuju, beru v lékárně, je tam dvojbalení....
Jinak já ji prodělala také a hlavně nemůžu to, z čeho jsem to měla....dostala jsem to z kupovanýho rybího salátu co tam byla majonéza a tam to bylo....takže vůbec nejím majonézu a jednou jsem to zkusila jen trochu a takové píchání v určitém místě ve střevech, že to bylo hrozný... !!! Jinak zkus pročistění střev Fortransem, ten předepíše líkařka...dělá se to před vyšetřením střev a dostaneš z těla úplně všechno a pak to chce jak říkají holky, nějaký probiotika.
janis

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené