arrow
profile_image
baracica
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s kadeřnictvím v tomto salonu. Dívala jsem se na jejich web a přišlo mi to ok, ale to se jen z fotek nepozná, a tu kosmetiku Matrix jsem taky ještě nezkoušela, jen jsem se zatím mrkla tady na diskuzi o těchto přípravcích. Děkuji předem za každý příspěvek.

Bára

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, už jsem na ten salon dřív koukala a zdál se opravdu fajn, ale osobní zkušenost nemám. S kosmetikou Matrix bys asi měla být spokojená. Jen ceny se mi zdají dost vysoké. Za stříhání a foukání bych tam na mých vlasech zaplatila 700 Kč a normálně v Hradci platím do 400Kč. Měla jsem jednu skvělou kadeřnici v HK, která mě stříhala a foukala za 300,- (i jiní kadeřníci mi účes pochválili a byla moc šikovná a levná) ale šla na mateřskou a pak měla být přestěhovaná někde na Benešovce nebo kde a tam už to bohužel neznám, takže jsem musela kadeřnici změnit. Jinak bych ti ji doporučila.

Záleží co od kadeřnice očekáváš a kolik jsi ochotná investovat. Jednou za čas se to dá a tohle kadeřnictví určitě vypadá slušně...

arrow
profile_image
baracica
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dík. No já mám dlouhý, teď již přerostlý, vlnitý vlasy. V podstatě mi jde jen a zastříhání a vepředu trošku zkrátit, ale chtěla bych to kvalitně zastříhat. Vím, že to budou muset ušmiknout trošku víc, protože ty konečky jsou vážně už děsivý, ale nechci odejít zároveň s vlasam po ramena. No té ceny jsem si nevšimla, já tak skoukla nějakých 420,- ale to bylo teda asi za krátký vlasy. Já myslím tak do těch 500 max, jde jen o to stříhání v podstatě, a chtěla bych už někam chodit pravidelně aby se mi ty vlasy trošku zlepšily, protože teď jak jsem delší dobu nebyla, protože jsem naposledy nebyla moc spokejená , tak je to znát, že ty konečky jsou ko. Ještě nevím zda bych měla jít do postupnýho setříhání vzadu, ale spíš ne, protože mi to u vlnitých přijde že to asi stejně není vidět a možná to ani není dobrý, nevím.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

URL Tady je ten ceník, koukala jsi dobře, ale jestli je k tomu stříhání ještě žehlení (loknování), ofina, přípravky Biolage, tak se to pomalu nasčítá. Já bych to být tebou zkusila, hlavně jí do toho mluv a snad to bude OK.

Cituji baracica: nevím zda bych měla jít do postupnýho setříhání vzadu

Mně se to moc líbí, ale na vlnitých vlasech by to ztratilo efekt. Jedině jestli vlasy žehlíš. Já to na minulém účesu měla a byla jsem moc spokojená, ale já mám vlasy hřebíky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené